Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

"Арлекіно - слуга двох панів"
Концертна агенція «Рок гвардія України»
і
Новий драматичний театр на Печерську
за підтримки
Італійського культурного центру в Україні
представляють
італійську комедію масок дель Арте

«АРЛЕКІНО - СЛУГА ДВОХ ПАНІВ»

Твір венеціанського драматурга Карло Гольдоні увібрало в себе епохи та культури: від римського язичництва до вісімнадцятого століття Венеціанської республіки періоду реформи театру. Вистава найточнішим чином витримана у традиціях італійської Комедії дель Арте, яка передбачає оригінальну і специфічну техніку, точно відтворену акторами Театру.
Вистава представляє величезний інтерес для фахівців - культурологів, філологів, істориків, художників. Однак культурний фон абсолютно не перешкоджає сприйняттю видовища. Арлекін доступний всім, дивитися його може як чотирирічний дитина, так і навчений професор.
Виставу створено за підтримки Італійського культурного центру в Україні фахівцем з комедії дель Арте - Себастьяно Сальвато.
Себастьяно Марія Сальвато - відомий римський режисер, популярний по обидві сторони Атлантики. Він - випускник Академії мистецтв Палермо, Школи кіно і телебачення, а також Консерваторії в Каракасі. До його творчим досягненням відносяться постановки п'єс Арістофана і Еврипіда, Мольєра і Піранделло, оперних вистав Верді, Россіні та Пуччіні. Але творчість Карло Гольдоні - його давня пристрасть. У чому легко переконатися, побувавши на виставі.

У виставі зайняті:
Панталоне деі Бізоньозі - Ігор Рубашкін
Доктор Ломбарді - Юрій Якуша, Ігор Назаров
Клариче - Анна Лебедєва
Сильвіо - Денис Мартинов
Беатріче Распоні - Алена Мамчур
Флориндо Аретузі - Влад Мамчур
Бригелла - Ігор Назаров, Олександр Васін
Смеральдина - Катерина Кістень, Лілія Нагорна
Арлекіно - Сергій Чернов
Слуги - Олександр Васін, Дмитро Малиночка, Володимир Бугай, Костянтин Войтенко

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Арлекіно - слуга двох панів"», що відбудеться – в Будиноку Художника. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!