Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Лютий 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728    

Анна Кареніна
Балет Бориса Ейфмана
Кареніна
Балет Бориса Ейфмана
Анна Кареніна
Балет Бориса Ейфмана Музика: П.І. Чайковський
Декорації: Зіновій Марголін
Костюми: В'ячеслав Окунєв
Світло: Гліб Фільштінський

Виконавці:

Марія Абашова, Ніна Змієвець, Наталя Поворознюк, Анастасія Ситникова, Сергій Волобуєв, Олег Марков, Дмитро Фішер, Олег Габишев, Олексій Турко

Місце проведення: Київ, Національний Академічний Театр Опери та Балету ім. Т. Г. Шевченко, вул. Володимирська, 50

Балет Бориса Ейфмана «Анна Кареніна» сповнений внутрішньої психологічної енергії і надиво точний за своїм емоційним впливом. Прибравши всі другорядні лінії роману Льва Толстого, хореограф зосередився на любовному трикутнику Анна-Каренін-Вронський. Пластикою тіла хореограф у своєму спектаклі передав драму жінки, яка переродилася. На думку Ейфмана, саме пристрасть, «основний інстинкт», породили злочин проти суспільних норм, знищили материнську любов і перервали зв'язок Анни Кареніної з душею. Жінка, поглинена і розчавлена ​​пристрастю, готова піти на будь-які жертви. Хореограф каже, що це спектакль про сьогодення, а не про день минулий - сучасні емоції, прямі паралелі з дійсністю не залишають байдужими глядачів нашого часу. Найвищого рівня техніка та хореографія Бориса Ейфмана передають всі психологічні перипетії роману Толстого.

«Балет - це особлива галузь реалізації психологічних драм, можливість проникнути в підсвідомість. Роман "Анна Кареніна" завжди цікавив мене. Коли читаєш Толстого, відчуваєш неймовірне розуміння автора психологічного світу його героїв, дивовижну чуйність і точність відображення життя Росії.  У романі "Анна Кареніна" є не тільки занурення в психологічний світ героїні, але й справжнє психоеротичне осмислення її особистості. Навіть у сьогоднішній літературі ми не знайдемо подібних пристрастей, метаморфоз, фантасмагорій. Все це стало суттю моїх хореографічних роздумів.

Розмірений ритм життя сім'ї Кареніних - державна служба глави, суворе дотримання світських умовностей - створювали ілюзію гармонії і спокою. Пристрасть Анни до Вронського зруйнувала звичне. Щирість почуттів закоханих незрозуміла, вона лякала своєю відвертістю. Лицемірство Кареніна було прийнятно для всіх, крім Анни. Вона віддала перевагу всепоглинаючому почуттю до улюбленого чоловіка, боргу матері перед сином. І прирекла себе на життя ізгоя. Не було щастя ні в подорожах, ні в звичних світських розвагах. Були присутні відчуття трагічної несвободи жінки від чуттєвих стосунків із чоловіком. Ця залежність, як і будь-яка інша - хвороба і страждання. Анна покінчила з собою, щоб звільнитися, обірвати своє страшне і болісне життя.  Для мене Анна була перевертнем, бо в ній жило двоє людей: зовні - світська дама, яка була відома Кареніну, синові, оточуючим. Інша - жінка, занурена у світ пристрастей.

Що важливіше - зберегти загальноприйняту ілюзію гармонії боргу і почуттів або підкоритися щирій пристрасті? Чи маємо ми право зруйнувати сім'ю, позбавити дитину материнської турботи заради буйства плоті? Ці питання не давали спокою в минулому Толстому, не піти від них і сьогодні. І немає відповідей! Є невситима жага бути зрозумілим і в житті, і в смерті ... »

Видео: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RdloImTd4bA
 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Анна Кареніна Балет Бориса Ейфмана», що відбудеться – в Національній опері України . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!