Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
“ТИ – ДУРЕНЬ” 
вистава Театру Єсіних

“ТИ – ДУРЕНЬ”
вистава Театру Єсіних

Київ

Президент Отель“ТИ – ДУРЕНЬ”

ПРЕМ’ЄРА від Театру Єсіних! Комедія з запливом “Ти-дурень”.

Історія про вчинок, який дехто назве шаленим, дехто скаже, що він безглуздий, а хтось вважатиме і божевільним. Та для людини, яка на нього наважилася, цей вчинок мав сенс цінніший за життя.

Холодний жовтневий день. На спустошеному пляжі з’являється чоловік. Це - Джесь. Він згадує минуле, своїх друзів – добряка Боба, мовчазного Дока та красиву людину Бондаренка. Колись – у далеких 80-тих – ці місця, як і ті хлопці, були йому майже рідними. А ще тоді ж, коли море здавалося по коліна, на цьому самому місці відбулася історія, яка змінила Джеся назавжди. 

Чи кожен вчинок – реалізація наших особистих бажань і потреб? Чи не діємо ми за шаблонами? Чи не живемо чужими думками? Чи завжди прищеплені змалку “добре” і “погане” відовідають нашим власним внутрішнім шкалам? – Вистава “Ти – дурень” не дає відповіді на ці питання. В ній розповідається про долю однієї людини, яка за власної волі загубила себе і перетворилася на тінь іншої. Героєм цієї історії міг би бути кожен. – А чи не є?         

П’єса “Ти-дурень” (автор – Олексій Єсін) народилася з невеличкого оповідання “Ситуація “Бєйт” відомого одеського письменника Євгена Гуфа.

Джесь старшийАртем Атаманюк

Бондаренко – Олександр Сугак

Джесь молодший – Любомир Валівоць  

Боб – Роман Щербак

Док – Ігор Минаєв

Продюсери – Алла Демура та Олексій Єсін

Автор сценарію та режисер – Олексій Єсін

Художник-постановник – Богдан Поліщук

Композитори – Народна артистка України Наталія Павловська, Заслужений артист України Олександр Бублієнко

Хореограф-балетмейстер – Анжеліка Борисова

“ТИ – ДУРЕНЬ” (вистава Театру Єсіних)

Комедія з запливом

Українською мовою

Тривалість – 1 година 40 хвилин

З антрактом

Аудиторія – 14+

Дата прем’єри – 20 та 21 вересня, 5 жовтня 2017 року

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «“ТИ – ДУРЕНЬ” вистава Театру Єсіних», що відбудеться – в Президент Отель. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!