Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Творчий вечір П. Маги

Творчий вечір П. Маги
Новий концертний сезон Першої сцени країни розпочнеться з святкування 25-річчя творчої діяльності Народного артиста України Петра Маги!

Актор, поет-пісняр, сценарист і режисер безлічі концертних робіт у Національному палаці мистецтв "Україна". Автор текстів пісень, які виконують Павло Зібров, Ірина Білик, Лариса Доліна, Іво Бобул, Лілія Сандулеса, Марта та багато інших співаків. У творчому доробку Петра Маги понад 200 пісень, композитором для більшості з яких став Павло Зібров.   

Цей концертний вечір  стане своєрідним творчим звітом за останні 5 років! Адже саме події останніх років дуже вплинули на поезію Маги. Ніхто не може бути байдужим до своєї країни, кожному болить, та лише одиниці закарбовують свої почуття римами. Разом з тим Ви почуєте світлу й душевну поезію Петра Маги, таку притаманну його харизматичній особистості.
  
У концерті також візьмуть участь відомі українські артисти: Ірина Білик, Оксана Білозір, Віктор Павлик, Наталія Валевська, Іво Бобул, Павло Зібров, Віталій та Світлана Білоножки та ще багато інших відомих співаків. Усі пісні зірки естради співатимуть на слова Петра Маги!
Тож запрошуємо Вас 17 вересня о 19:00 у Національний палац мистецтв «Україна» разом відсвяткувати річницю творчості великого поета-пісняра!

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Творчий вечір П. Маги», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!