Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Березень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

Вадим Неселовський
та Аркадій Шилклопер
Вадим Неселовський 
та Аркадій Шилклопер Всесвітньо відомий валторніст Аркадій Шилклопер народився у Москві, де й отримав музичну освіту. Шанувальникам джазової музики його ім'я знайоме ще з кінця 80-х років, коли музикант був учасником ансамблю «Три О» і співпрацював з піаністом Михайлом Альперіним. Пізніше до дуету Шилклопер - Альперін приєднався Сергій Старостін, цей етно-джазовий ансамбль отримав назву Moscow Art Trio. Аркадій Шилклопер брав участь у таких міжнародних проектах, як Pago Libre, Vienna Art Orchestra, Mauve. Часто гастролює разом з Володимиром Волковим, Андрієм Кондаковим, Ігорем Іванушкіним та іншими російськими джазовими музикантами.

Піаніст Вадим Неселовський виріс в Одесі, де ще юнаком став наймолодшим студентом Одеської консерваторії. У 17 років він поїхав до Німеччини, молодому музиканту вдалося досить швидко закріпитися на європейській джазовій сцені. Кілька років потому Неселовський перебрався до США, щоб продовжити музичну освіту в знаменитому Berklee College of Music. Тут він настільки вразив віце-президента коледжу Гері Бертона, що той запросив Вадима до свого ансамблю Generations. Вадим - постійний учасник цього колективу і аранжувальник багатьох творів, які виконує Бертон. Неселовський успішно закінчив Thelonious Monk Institute, переміг в міжнародному конкурсі джазових композиторів імені Телоніуса Монка, а також став першим в історії вихідцем з України, який отримав право викладати в коледжі Berklee.

Дует Аркадій Шилклопер - Вадим Неселовський представить програму «Нове дихання традицій», яку самі музиканти описують як «делікатний синтез класичної, джазової, етнічної та імпровізаційної музики». Концерт відбудеться в рамках серії «Музика справжнього смаку».

Відео:
http://youtu.be/o6lHHYkjyrQ
http://youtu.be/uIOxIrbY1pk
http://youtu.be/-KmzmHV35HE
http://youtu.be/DYeRn0OkNmM

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Вадим Неселовський та Аркадій Шилклопер », що відбудеться – в Національній Музичній Академії України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!