Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Король и Шут
"Прощання"

Київ

  StereoPlazaКороль и Шут
« NCA » представляє:

Король і Шут. « Прощання »

«Закрылась книга у меня,
И лес пропал куда-то.
Но слышу, как шумит листва,
И как поют старинные друзья...»
(«Собрание», группа «Король и Шут»)

У нашому світі особливо швидко згоряють ті , хто не шкодуючи себе витрачає кожну секунду , доставляючи радість оточуючим і роблячи життя яскравішим . Ми не вправі жаліти про їх відхід . Ми тільки можемо бути нескінченно вдячні за їх великий дар .

2 листопада група «Король і Шут » виступить в Києві з прощальним концертом , присвяченим пам'яті Михайла Горшенєва . Яків Цвіркунов , Павло Сажина , Олександр « Поручик » Щиголєв та Олександр « Ренегат » Леонтьєв знову вийдуть на сцену , щоб разом з десятками тисяч шанувальників легендарного колективу виконати пісні , які співав їх лідер. Основним вокалістом «Короля і Шута » цього вечора стане Олександр « Ренегат » Леонтьев , а група і зал будуть йому допомагати. Учасники групи впевнені - справжній рок - угар без скорботних осіб і пафосних промов Михайлу Горшенєва припав би до душі. Він все життя був справжнім панком - глузливим , вільним , непокірним , вічно шукають і ні на хвилину не зупиняються на досягнутому. «Північний флот ! Тільки вперед! »- Так співав на своїх концертах Михайло Горшеньов і після його відходу ці рядки стали девізом для учасників « Короля і Шута ». Після завершення прощального туру музиканти будуть працювати під ім'ям «Північний флот» .

На концерті в Києві до музикантів «Короля і Шута » приєднаються вірні соратники Михайла , люди , для яких він був більше , ніж просто друг , ті , хто як ніхто інший гідні заспівати в пам'ять про нього!

Перш за все, це молодший брат Михайла - Олексій « Ягода » Горшенев , лідер петербурзької групи « Кукринікси ». На початку 90- х Олексій навіть був якийсь час барабанщиком «Короля і Шута » , а двадцять років по тому активно допомагав братові в написанні музики до зонг - опері « TODD ». У 2009 році через затримку авіарейсів на фестивалі « Чартова дюжина » Михайло Горшеньов замінив Олексія в ролі вокаліста « Кукринікси ». Тепер настала черга Олексія повернути борг своєму братові !

У концерті візьме участь артист , без якого немислимий цей концерт - це Андрій Князєв - людина , що зіграв одну з ключових ролей у формуванні стилістики гурту «Король і Шут » і більше двадцяти років делівшій з Михайлом роль лідера колективу . У 2011 році , захопившись сольним проектом , Андрій покинув групу , але тепер він повернеться , щоб заспівати в пам'ять про свого друга . Віддасть данину чоловічу дружбу і пам'яті також Антон Пух Павлов , вокаліст групи FPG

 Настав час завершити останню главу довгою і дуже цікавої книги під назвою «Король і Шут » і зі світлим смутком назавжди зберегти у своєму серці шматочок того чарівного світу , який подарував нам Михайло Горшеньов . Час сліз пройшло . Настав час пам'яті.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Король и Шут "Прощання"», що відбудеться – в StereoPlaza. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!