Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Аліса

Київ

  StereoPlazaАлісаШановні глядачі!

Гурт «Аліса» прийняв рішення перенести концерт с 22.02.2014 р. на 30.05.2014 р. Клуб "STEREOPLAZA", 19:00.

Всі квитки придбані раніше є чинними на момент концерту.

Вибачте за незручності!

Контакты организаторов:
ЕНСІЕЙ УКРАЇНА ТОВ
м. Київ, вул. Миколи Амосова, буд. №4
Код ЕДРПОУ 37106675
278-48-28

«NCA » і « Перекресток » представляють:

XXX- річчя групи « Аліса»

Це не початок і не кінець . Це не підведення підсумків і не старт нового етапу . Тридцять років - це просто констатація факту . А ось оцінювати цей факт вже право кожного. Хто ви ? З нами чи проти нас? Знаєте всі пісні напам'ять або тільки відкриваєте для себе світ Кінчева - поета ? Готуєтеся на виїзди або викуповуєте центральний столик віп- ложі ? Будете ви щасливі цьому чи ні , але групі Аліса - тридцять років.

Коли в 1983 році відбулися перші концерти юних ленінградців під керівництвом Святослава Задерей , це ще не було настільки загрожує. А от коли рік потому до них приєднався Костянтин Кінчев , то епідемію було вже не зупинити. Хвиля пішла! Концерти , фестивалі , касета з першим альбомом «Енергія» , головна роль у фільмі « Зломщик » , «Аліса з косою чубчиком » і жорстка конфронтація з владою . Так хвацько було закручено початок рок- н- рольної життя.

Склад колективу тим часом тасувати і викладався пасьянсами . Один місяць або десять років - люди віддавали себе «Алісі» , творячи історію. «БлокАда» , «Шостий лісничий » , « 206 частина 2» з'являлися , сіючи паніку в прилизаних рядах і даруючи надію неспокійним . Музиканти приходили і йшли , але « золотий склад » групи залишиться в серці кожного алісамана :

Костянтин Кінчев - вокал , акустична гітара
Петро Самойлов - бас , вокал
Андрій Корольов - клавіші
Ігор Чумичкін - гітара
Андрій Шаталін - гітара
Михайло Нефьодов - ударні

Саме цими легендарними особистостями були записані доленосні альбоми «Аліси »: « Шабаш » , «Для тих , хто звалився з місяця» , «Чорна мітка» . І чим більше дикої і лихий було життя в Росії на початку дев'яностих , тим потрібніше виявилися Кінчев співтовариші і їх музика. Ця музика була справжньою . Вона відкривала очі і розорювали душі. Вона об'єднувала . Саме в пору « шабашу » з'явилася « Армія Аліси ». Найпотужніша фанатський рух сколихнуло країну. І треба віддати належне вірним , колише досі . О, зберегли членський квиток , притисніть до серця цю реліквію і бережіть спогади про великі діла давно минулих днів.

У переломні дев'яності і в групі «Аліса» відбулися кардинальні зміни . Пішов Чума - трагічно, страшно , назовсім. Відійшов від справ Корольов , від суєтних мирських (зараз він православний священик) . Пішов тоді на пошуки і Кінчев - з розперезано - божевільної життя він почав , поступово , невпевнено , намацувати стежку додому. Це туди , де Бог . Після поїздки в Єрусалим творчість колективу стало змінюватися. Від війни зовнішньої увага переключилася на війну внутрішню. Звук , слово - все стало іншим. І якщо на рубежі тисячоліть «Джаз » або « Дурень » ще не настільки показові, то « Сонцестояння » , «Зараз пізніше , ніж ти думаєш » , «Ізгой » - ці платівки « Аліса» записує , визначившись з світовідчуттям (і студією на німецькій землі , звідки взявся щільний важкий новий звук). І з тих самих пір у Православ'я з'явилися воїни в чорно -червоних кольчугах . Багатьох фанатів такий поворот подій не влаштував . Звинувачення у фашизмі перемежовувалися із звинуваченнями в християнському божевіллі . Що ж, їм є , що втрачати (с). Інші ж шанувальники , які не зациклені на соціальному протесті , зітхнули і побрели за Кінчевим далі . У надії , що він знає , куди йде , що виведе їх із « Лабіринту » ...

Музика нового часу , як « Комерсант» , « 20.12 » та «Саботаж» , поєднує в собі все. Там і єхидно - точні характеристики політичної ситуації , і гострий гумор, і самоіронія . Плюс властивий Кінчева споконвічний пафос , вирощений на любові до рідної землі та її подвигів. Ну і, звичайно,Бог. А куди ж без Нього ?

Отже , за 30 років випущено 18 альбомів і стільки ж збірок ( це не рахуючи піратських , продиктованих вічним попитом ) . Відіграно неймовірну кількість концертів. Роздані тонни автографів. Але найважливіше: розбуджені сотні тисяч сердець! Ах , як вони горять фаєрами на майданчиках країни ... Кінчев отримував і повертав нагороди. І знову отримував. «Алісу » намагалися схопити за горло різні ЗМІ , але промахувалися . Низка подій йшла , перетворюючись в життя і підтягуючи до нашої історії нових героїв. До 2003 складу групи остаточно викристалізувався , і донині виглядає так: Костянтин Кінчев , Петро Сергійович Самойлов ( бас) , Дмитро Ослик Парфьонов (клавіші ) , Ігор Романов ( гітара) , Євген Левін (гітара) та Андрій Вдовиченко ( ударні). У такому вигляді колективу комфортно бути , жити , записувати і грати музику. Ці люди і є «Аліса » зараз . Скоро -скоро чекайте їх на порозі . Тур , присвячений тридцятиліття легендарного рок-гурту , починається 14 вересня в Липецьку. Червоно -чорний вихор пронесеться по двох десятках міст, сіючи насіння, втамовуючі спрагу, збираючи врожай .

І тим, хто відданий був всі тридцять років, уклін . І тим, хто змінив шлях, спасибі . Не очікуючи  оцінок, «Аліса» рухається своєю дорогою. Бог дасть, ця дорога лежить і через ваше серце.

Офіційний сайт: http://www.alisa.net
Офіційний Twitter : https://twitter.com/AlisA_Official
Офіційний Facebook : https://www.facebook.com/alisanet
Офіційний YouTube : http://www.youtube.com/AlisAChannel
Офіційний MySpace : https://myspace.com/kinchev 

http://www.alisa.net/informaciya.php#concert

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Аліса», що відбудеться – в StereoPlaza. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!