Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Zumbaland /
Paco Sarr

Київ

  Caribbean ClubZumbaland /
Paco SarrСпеціальна подія міжнародного фестивалю Транскавказія.

Вперше в Україні спільний виступ грузинської етно -джаз групи " Зумбаленд " і музиканта з Польщі сенегальського походження , що працює в стилі афро - грув - Пако Сарр.

Зумбаленд грає світову музику , яку іноді характеризують як фьюжин - або етно - джаз. Засновником групи та її ідейним натхненником є ​​Заза Корінтеллі. Звук - це безліч жанрів, від автентичного грузинського багатоголосся до панку і взагалі звукового абсурду. У 1995 році група записала свій перший альбом « I amwaitingforthesunrise », а в 1996 р. колектив став переможцем відразу двох найважливіших фестивалів, які проходили в Тбілісі : « Hands » і « Margarita ». Через рік соліст і лідер групи ЗазаКорінтелі заснував у Кракові польську версію - грузино -польсько - україно - американську « Зумбо ». З таким складом в кінці 90- х Заза об'їхав з концертами всю Польщу. Там же записав альбом « ProjectUnion ». У 2000 році Корінтелі повернувся в Тбілісі і зібрав новий склад групи ZumbaLand, з яким виступає і донині. У 2002 році група записала альбом « Euroremonti », а через два роки альбом « Jolo ». У 2006 р. група записує альбом « Adila » і з цим проектом гастролює в Москві. «Я - музикант , і для мене пісні - не тільки звук, який співається, це спосіб життя. Якщо ти не живеш так, то не заспіваєш . Це важко пояснити , треба поїздити по нашим горах і долинах, де кожні десять кілометрів змінюється і ландшафт, і діалект мови, і діалект музики, і ритміка. Грузія - країна мультикультурна. Це фрі -джаз, поліфонія, майже медитація. Чому вони так співають? Тому що вони так живуть », - вважає Заза .
ПакоSarr ( народився 28 жовтня 1971 Дакарі ) - музикант, композитор, продюсер виходець із Сенегалу, який живе у Польщі. Він почав свою кар'єру в 1988 році в молодіжній групі Соуето в якості барабанщика. Перша команда ARRA - AfricaReggaeRootsAmbassador заснована в 1991 році в Дакарі. В даний час є засновником Групи PakoSarr, і концепції соціально - культурного об'єднання людей разом з одним із творців сенегальського бенда МамадуДіуф команди Djolof - Man.Гітаріст і співак , співає мовою волоф, французькою та англійською мовами. Його музику можна охарактеризувати як світову музику , в поєднанні з традиційними африканськими видами фанку та реггі.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Zumbaland / Paco Sarr», що відбудеться – в Caribbean Club. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!