Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

"Сурганова і Оркестр"
"Жива весна"

Київ

  Caribbean ClubСурганова і Оркестр з програмою «Жива Весна»
24 травня 20.00
«Caribbean Club»
С.Петлюри 4

Неповторна, незрівнянна, харизматична - все це Світлана Сурганова.

Неймовірна чарівність фронт- леді зачаровує десятки тисяч прихильників колективу.

Абсолютно особливі відносини, що встановилися між Світланою та армією фанатів її творчості заслуговують окремої розмови. Вірніше навіть не армією, сім'єю - небагато артистів можуть похвалитися настільки близькими, теплими і трепетними почуттями, подібними до тих, що живлять один до одного Сурганова та її слухачі. З разу в раз, шанувальники гурту відвідують її концерти, де підносять своєму кумиру несподівані приємні сюрпризи, подарунки, квіти, влаштовують флеш -моби, заспівують хором улюблені пісні. Натомість, вдячна виконавиця завидними темпами записує альбоми, презентує нові пісні, перекладає вірші відомих кожному поетів на музику, заряджає публіку бадьорістю духу, добрим настроєм і радує своєю променистою посмішкою.
Саме така атмосфера чекає нас на весняному концерті в «Caribbean Club» 24 травня, на якому Світлана Сурганова і Оркестр представлять програму «Жива Весна»

Обращение Светланы Сургановой:

Відео:

Увидимся скоро: 

Мураками

Гертруда:   http://www.surganova.su/gertruda.html

Португальская

Неужели не Я

Я теряю тебя: 

Белая:  http://www.surganova.su/belaya1.html

Ангел:  http://www.surganova.su/angel2.html

Далеко:


Сайт: http://www.surganova.su/

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Сурганова і Оркестр" "Жива весна"», що відбудеться – в Caribbean Club. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!