Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Live Style з музикальним шоу "Give peace a chance"

Київ

  Caribbean ClubLive Style з музикальним шоу "LIVE style" - це новий проект, який не має явно виражених аналогів в Україні і Європі. Це театрально-музичне шоу з акцентом на пісні. Тобто пісні пов'язані однією сюжетною лінією, театралізовані за допомогою акторів, балету, ведучого, різних звукових, світлових і відео ефектів. Це ні в якому разі не мюзикл і не оперета. Це нова течія, з використанням сучасних технологій. На сцені можна побачити музикантів, які танцюють разом з вокалістами; акторів, які з'являються в найнесподіваніший момент; шикарно співаючих вокалістів, танцюючих з балетом; меломани почують музику в стилі джаз-поп-рок.

А тепер поговоримо про прем'єрну програму!

"Give peace a chance" - «Дайте миру шанс»
Це вираз Дж.Леннона проти військової агресії.

В силу подій, які відбуваються в Україні, "LIVE style" не залишилися подалі та вирішили зробити своє трактування концерту на цю тему. Шоу з позитивним характером, але серйозним підтекстом.

У програмі прозвучать пісні світових зірок в авторських аранжуваннях:

Edwin Star
Adam Lambert
Jamiroquai
John Lennon
Michael Jackson
Pink Floyd
Scorpions
Queen

Всі ці пісні були вибрані не випадково. Кожна з них має або історію написання, або текст, пов'язаний з різними людьми, які нас подіями. Як звичайній людині, яка не знає англійської мови, зрозуміти в чому ж суть? А ось тут в силу вступають різного типу підводки з боку акторів і ведучого (у глядачів є можливість взяти участь у тому що відбувається), а так само світло-звуко-відео ефекти.

Не залишилися осторонь і наші запрошені гості. Це зірка реггі Rasta Malcolm.

Будьте першими, щоб не пропустити!

Ціна квитків 50-300 грн 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Live Style з музикальним шоу "Give peace a chance"», що відбудеться – в Caribbean Club. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!