Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
Kiev Celtic Orchestra

Kiev Celtic Orchestra

Київ

  Caribbean Club3 травня 20:00, Kiev Celtic Orchestra

Таємнича і велична кельтська спадщина, звуки давнини і магія минулих століть, волелюбний дух Ірландії і Шотландії в творіннях композиторів Bill Whelan і Ronan Hardiman. Соло на флейті, скрипці, акордеоні, скрипці і кельтській арфі.

3 травня у Caribbean Club Concert Hall особливий концерт - Kiev Celtic Orchestra: «Гурт-YO-Гурт» & Friends представлять програму Highlights from «Riverdance» & «Lord of the Dance» and other Celtic Music Favourites.

Ви почуєте легендарну музику Bill Whelan і Ronan Hardiman до всесвітньо відомих шоу «Riverdance» і «Lord of the Dance», а також улюблені пісні і мелодії кельтських народів.

Цього вечора в стінах клубу зіллються воєдино музика і візуальне мистецтво, адже виступ музикантів супроводжуватиме оригінальний відеоряд: танцювальні уривки з вищезгаданих шоу та мальовничі пейзажі Ірландії і Шотландії.

Дата концерту теж не випадкова. У перші дні травня кельти відзначали Бельтайн (Beltane) - одне з найважливіших свят, присвячене богу Сонця і Родючості. У ці дні вони співали урочисті гімни і проходили поміж  вогнищами або стрибали через них для ритуального очищення.

Музику волелюбних дітей Сонця виконає на сцені музиканти «Гурт-YO-Гурт» та друзі. За їхніми плечима безліч альбомів, відеопрограм і світових фестивалів, а їх репертуар ніби мозаїка звучання різних епох і культур. Але найчастіше колектив надихала неповторна музика гідних нащадків Кельтів - гордих і волелюбних народів Ірландії, Шотландії та інших.

Нею вони обіцяють полонити всіх гостей концерту Highlights from «Riverdance» & «Lord of the Dance» and other Celtic Music Favourites. Приходьте почути музику, яка не піддається опису і відкриває нові обрії!

До зустрічі 3 травня!

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

"Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з  Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати."

Правила закладу «Сaribbean Club»

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Kiev Celtic Orchestra», що відбудеться – в Caribbean Club. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!