Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

За право
Жити Завтра
За право
Жити ЗавтраБлагодійний концерт у Києві
“За право жити завтра”

25 лютого 2009 року о 19:00 у клубі “Бінго” (м. Київ, проспект Перемоги, 112) відбудеться благодійний концерт для збору коштів на термінову операцію трирічного Владика Вакуленко, хворого на рак. «Українська Відкрита Асоціація Організацій, Груп та Осіб, які працюють з дітьми, що страждають на онкозахворювання», гурти ТНМК, ГАЙДАМАКИ, Юркеш, Село і Люди та співачка Таня Монро подарують музичне свято прихильникам в обмін на право жити завтра для маленького Владика.

Владислав Вакуленко з’явився у Київському обласному онкологічному диспансері 25 липня 2007 року. Лікарі поставили діагноз: гострий лімфобластний лейкоз. Владику тоді було лише 1 рік і 6 місяців. Пройшовши крізь біль, страх, сльози та ускладнення, в серпні 2008 року хлопчик повернувся додому. Всі надіялись, що назавжди. Але 4 грудня 2008 року Владик знову став у стрій маленьких солдатів, бійців ЗА ПРАВО ЖИТИ ЗАВТРА. Позаду – кілька сеансів протирецидивної хіміотерапії та боротьба з різноманітними побічними хворобами та ускладненнями. Попереду – операція з трансплантації кісткового мозку в Центрі Трансплантології Санкт-Петербургу, де на Владика чекають до 4 березня 2009 року.

Два з половиною місяці волонтери та усі люди, небайдужі до долі Владика, збирають гроші на цю операцію – єдиний шанс на його здорове повноцінне життя. Вже перераховано 15 тисяч євро на пошук донора, зібрано більше половини з необхідних 70 тисяч на саму операцію. Час спливає і не вистачає близько 20 тисяч доларів. Крім того, кінцевий рахунок на лікування може збільшитись на 20-30% в залежності від протікання післяопераційної реабілітації та необхідності додаткових ліків. Владик борется за своє життя кожен день, кожну годину і кожну хвилину, з великою мужністю і терпінням переносячи високодозову хімію, хворобливі процедури, переливання крові. Головне слово в його сьогоднішньому життті – ТРЕБА. Він все розуміє і при цьому залишається маленьким хлопчиком, який увесь час проситься додому – до своїх іграшок, до тата, бабусі, в тихе щастя, де можна кожен день гуляти на вулиці, кормити кроликів, обнімати маму… Детальна інформація про Владика Вакуленко на сайті «Жити завтра» та на сайті радіостанції «Эхо Москвы»:
http://www.donor.org.ua/index.php?module=arnews&act=show&c=1&id=3316
http://www.echo.msk.ru/doc/567926-echo.html

15 лютого – Міжнародний день дітей, хворих на рак. Кожного року в Україні фіксується більше 1000 нових дитячих захворювань на рак. В нашій країні ця хвороба посідає друге місце в переліку смертності дітей віком від 1 до 14 років (перше місце – нещасні випадки та отруєння). Але дитячий рак виліковний! Практично усі діти, яким вдалось подолати страшну хворобу, повертаються до звичайного життя: вони можуть навчатися, спілкуватися з іншими дітьми, займатися спортом, а ставши дорослими – працювати, створювати сім’ї, народжувати дітей.

Для лікування від раку рідні та близькі маленьких пацієнтів несуть величезні витрати на імпортні ліки, хіміотерапію, діагностику. У випадках важких захворювань потрібні операції з трансплантації кісткового мозку. Не всі операції можна проводити в Україні і далеко не всі пацієнти можуть оплатити курс лікування, хоча за наявності необхідних медикаментів, обладнання та достатньої кількості донорської крові, сучасна українська медицина може вилікувати до 80% хворих дітей. Потрібні дітям операції в клініках Західної Європи коштують
більше 200 тисяч євро, в Росії – близько 100 тисяч доларів. Якщо ніхто з близьких родичів маленького пацієнта не підходить в якості донора кісткового  мозку, потрібно витратити ще 15 тисяч євро на пошук донора за кордоном.

Любомир Васильєв, один з організаторів благодійного концерту “ЗА ПРАВО ЖИТИ ЗАВТРА”:
“Без нашої з вами фінансової допомоги багато діток можуть залишитись без належного лікування і програти цей нерівний бій зі страшним ворогом. Благодійництво повинно стати хорошою традицією для всіх нас. Якби кожен громадянин України виділив хоча б 20 гривень на рік на дітей, що захворіли раком, ми могли б зробити операції 1000 діткам і майже усім їм врятувати життя!”

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «За право Жити Завтра», що відбудеться – в Клуб Бінго. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!