Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

ГЕЙ, ХТО-НЕБУДЬ
ГЕЙ, ХТО-НЕБУДЬТ.Сараян, Т.Уильямс

ГЕЙ, ХТО-НЕБУДЬ

Режисер: Олена Гуменюк
Актори: Андрій Окладів, Марина Орловська, Олексій Титаренко, Софія Григорович, Оксана Назарко, Анастасія Самчук, Вероніка Кожушок, Альона Кожушок

Драматичний театр «Сонях» (м. Рівне) представляє в рамках фестивалю «МОЛОКО»

Дія відбувається в камері невеликий в'язниці в провінційному містечку.
Чи замислювалися Ви над тим, на що здатна людина перебуваючи у в'язниці? Чим готова пожертвувати заради звільнення? Що відчуває в очікуванні невідомого? Чи можна звільнитися від ув'язнення, перебуваючи за гратами? Часто люди навіть не підозрюють, які сюрпризи їм приготувала доля. Наскільки може вразити те, як крихке, ніжне створіння руйнує черствість, байдужість і нахабство, а воно, у свою чергу, дає звільнення і можливість повністю розкритися цьому чистому, запущеному серцю.
«Я боюся, що ніхто більше не заявиться в це Богом забуте містечко і не знайде тебе. Боюся, що ти звикнеш до всього навколо і з усім будеш миритися. Я боюся, що ти ніколи не потрапиш в Сан-Франциско і не примусиш людей озиратися на тебе ».

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «ГЕЙ, ХТО-НЕБУДЬ», що відбудеться – в Театрі Юного глядача. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!