Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
Шопеніана, Шехеразада

Шопеніана, Шехеразада5 жовтня, 19:00
30 – 200 ₴

ВЕЧІР БАЛЕТІВ МИХАЙЛА ФОКІНА

ШОПЕНІАНА

Хореографічна сюїта на музику Ф.Шопена

Сценарій та хореографія М.Фокіна

Постановний склад:

Диригент-постановник – нар. арт. України Олексій Баклан

Балетмейстер – нар. арт. СРСР, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Валерій Ковтун

Диригенти – лауреат  Міжнар.  конкурсу   Сергій Голубничий, Євген Воронко

ШЕХЕРАЗАДА

Хореографічна драма на музику М.Римського-Корсакова

Сценарій Л.Бакста та М.Фокіна за мотивами арабських казок

Хореографія Михайла Фокіна

Постановний склад:

Диригент-постановник – нар. арт. України Олексій Баклан    

Балетмейстер-постановник – нар. арт. України Тетяна Боровик

Художник-постановник - Марія Грабченко

Диригенти – лауреат Міжнар. конкурсу Сергій Голубничий, Євген Воронко

Балети видатного реформатора хореографічного мистецтва Михайла Фокіна (1880-1942) вражають художньою гармонією, рідкісною музикальністю, неповторною хореографічною мовою й багатством танцювального малюнку. Ці безсмертні творіння стали класикою і прикрашають сцени багатьох театрів світу.

До програми «Вечір балетів Михайла Фокіна» увійшли два шедеври, які буквально приголомшили парижан на початку ХХ століття і принесли балетмейстеру світове визнання.

«Шопеніану» Фокін присвятив добі романтичного балету, прагнучи, за його словами, "повернути умовний балетний танець до моменту його найвищого розквіту". Певного сюжету балет не має. Декілька оркестрованих п’єс Ф.Шопена поєднані балетмейстером у своєрідну сюїту і сприймаються як єдине ціле завдяки загальному настрою хореографії. На сцені ніби оживає світ мрій, що виникають в уяві  юнака-поета, довкола якого кружляють швидкоплинні видіння – легкокрилі сильфіди.                                                                                                                                 Контрастом неоромантичній «Шопеніані» є сповнена яскравих барв, пристрасно-емоційна «Шехеразада» на музику симфонічної сюїти М.Римського-Корсакова, яка переносить глядачів у світ арабських казок «1001 ночі». Це пластична драма, де під східною екзотикою прихована шалена любовна пристрасть. Фокін створив нову пластичну мову у східному стилі, відмовившись від класичного танцю, пуантів та умовних жестів, характерних для старого балету, він передав дію та почуття позами і рухами.

Тривалість вистави – 1год. 40 хв.

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Шопеніана, Шехеразада», що відбудеться 5 жовтня 19:00 в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!