Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Реквієм (Форе)
Прем'єра!
Реквієм (Форе)
Прем'єра!

Габріель Форе
Р Е К В І Є М

Виконують: солісти, хор та симфонічний оркестр театру
Диригент-постановник – лауреат Міжнародного конкурсу СЕРГІЙ ГОЛУБНИЧИЙ
Хормейстер-постановник – АНЖЕЛА МАСЛЕННІКОВА


«Я не знаю музики, яка була б більш чистою і лише музикою,за винятком, можливо, музики Моцарта», – так сказав французький композитор Артюр Онеггер про музику свого співвітчизника Ґабріеля Форе (1845 –1924).

Одним із шедеврів Ґ.Форе є «Реквієм», сповнений щирої віри і глибокої впевненості у силі духу людини. Його твір вирізняється оригінальною трактовкою цього старовинного жанру, до якого зверталися В.А.Моцарт, Л.Керубіні, Г.Берліоз, Й.Брамс, Дж.Верді.

«Реквієм» Ґ.Форе, напевно, єдиний у своєму роді, який не акцентує увагу на ідеї смерті і сценах Страшного Суду. Замість похмурості – світлий смуток, замість картин пекельних мук – образи Раю, замість відчаю – Надія.

Сучасник Ґабріеля Форе астроном Карло д’Еспозіто написав у одній із своїх книг: «Форе створив єдину в своєму роді Заупокійну Месу, яка відводить нас від страху смерті до царства ясності і довершеного щастя». 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Реквієм (Форе) Прем'єра!», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!