Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

«KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»
UNDERGROUND
«KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»
UNDERGROUNDПостановний склад

Лібрето, хореографія та постановка  – Раду Поклітару

Сценографія – заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін

Художник костюмів – Ганна Іпатьєва

Асистент хореографа – заслужений  артист України Анатолій Козлов

Художник по світлу – Олена Антохіна

Звукорежисер – Олександр Курій

 

Виконують артисти трупи «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»«Створюючи виставу “Underground” на музику надзвичайно талановитого латиського композитора Петеріса Васкса, я надихався фразою Жана Поля Сартра “Пекло – це інші”. Але цей балет не про біблійне пекло. Це розповідь про людей, яких загнала у підземелля Underground війна. Змушені знаходитися разом у замкненому просторі, вони доводять амплітуду своїх емоцій до пікових  значень – любов (кохання) – ненависть, радість-відчай. Ніхто не знає – чи судилося їм вийти на денне світло. І саме тому їх “зараз” настільки важливіше, ніж їх “потім”».

Раду Поклітару – хореограф

 «Жан-Поль Сартр сказав “Пекло – це інші”. Це справді дивовижні слова – рідко буває, що таку кількість істини вдавалося втиснути у в одне-єдине речення. Однак, не дивлячись на всю глибину, ця сентенція недостатньо розгорнута. Для того, щоб вона набула остаточної повноти, потрібно додати, що Жан-Поль Сартр – це теж пекло».

Віктор Пєлєвін -  письменник

 «Можу сказати (повторюючи услід за Сартром): “Пекло – це інші”. Інших багато, й не лише у пеклі – вони силять у залі, коли я граю, припустимо, найулюбленішу мою роль.Вони інші – й мене не сприймають. Але я ж не винна...»

Алла Демидова – актриса

 «Таким чином, не Бог створив пекло для людей, але вони створюють його самі для себе».

Єпископ Віденський та Австрійський Іларіон

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на ««KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ» UNDERGROUND», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!