Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Серпень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Двоє на гойдалці,
IN PIVO VERITAS
Двоє на гойдалці,
IN PIVO VERITAS

ДВОЄ НА ГОЙДАЛЦІ

Балет на одну дію на музику Й.С. Баха та Ч.Варгас за мотивами однойменної п’єси Уільяма Гібсона

Дві самотності, дві кімнати, два телефони та одне бажання – бути разом... Історія кохання, підглянута у замкову шпарину життя. Історія розставання, підслухана у пронизливої скрипки Баха.

IN PIVO VERITAS

Балет на одну дію на ірландську народну музику та музику доби Ренесансу

Слабоалкогольне видовище, запропоноване вашій увазі, створене нами винятково для задоволення нестримної жаги танцю автора та виконавців. Усі збіги з реаліями життя -  випадкові. Концептуальні висновки, аналітичні викладки та паралелі з суміжними мистецтвами заохочуються. А також… Та, втім, досить.

«IN VINO VERITAS»  («Істина – у вині») - стверджує антична мудрість. «IN PIVO VERITAS» («Істина – у пиві») -  з посмішкою виправляють  творці вистави.

«Істина – у коханні», - переконуються ті, хто занурився у п’янку атмосферу цього динамічного, ефектного, запального, по-модерністськи сміливого і водночас вишукано-витонченого сценічного дійства, позначеного яскравим творчим даром хореографа та блискучою майстерністю виконавців.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Двоє на гойдалці, IN PIVO VERITAS», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!