Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Con Tutti instrumenti.
Пори року. Прем'єра!
Con Tutti instrumenti.
Пори року. Прем'єра!

О. Родін
ПОРИ РОКУ
Балет на одну дію


Ідея, хореографія, постановка – Олексій БУСЬКО, лауреат міжнародних конкурсів
Музичний керівник постановки – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій ГОЛУБНИЧИЙ
Відеорежисура та проекція – Марія ПУСТОВАЛОВА, Дмитро ДІОРДІЙЧУК
Художник по світлу – Олена АНТОХІНА
Асистент хореографа – Сергій КОН, лауреат міжнародних конкурсів
Виконавці:
Анастасія ХАРЧЕНКО, лауреат міжнародних конкурсів
Олексій БУСЬКО, лауреат міжнародних конкурсів
«Пори року. Кохання, як воно є» – балет, де стосунки головних героїв, як пори року, мінливі, незбагненні, непередбачувані... Кохання, яке зародилось між ними навесні, не пройшло випробовувань влітку, і, не дозрівши восени, залишило взимку лише спогади і біль у серцях та розуміння того, що цього почуття в їхньому житті більше немає…

 «KИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»
CON TUTTI I STRUMENTI

Дивертисмент сучасної хореографії
Дивертисмент «Con tutti i strumenti», який є другим відділом вечора сучасної хореографії, за своєю суттю – творча лабораторія. Окрім мініатюр у постановці Раду Поклітару, будуть показані роботи артистів театру, які дебютують у якості хореографів на великій сцені. Робота над номерами молодих балетмейстерів проходила у безпосередній співтворчості з художнім керівником колективу, що дає надію на перетворення у недалекому майбутньому трупи «КИЇВ МОДЕРН-¬БАЛЕТ» на один із провідних центрів розвитку сучасної хореографії в Україні.

 

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Con Tutti instrumenti. Пори року. Прем'єра!», що відбудеться – в Театрі опери та балету для дітей та юнацтва. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!