Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Вересень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
BACKYARD LOVE (ЛЮБОВЬ НА ЗАДВОРКАХ)

BACKYARD LOVE (ЛЮБОВЬ НА ЗАДВОРКАХ)
BACKYARD

(Задвір’я)

Балет на одну дію на музику С.Рахманінова та хітів з репертуару К.Агілери, С.Браун, Дж.Брауна, Х.Іглесіаса, Дж.Кокера та ін.

Лібрето, хореографія, постановка – лауреат Всесоюзного конкурсу балетмейстерів Віктор ГАЧЕНКО

Художник-постановник – Марія ГРАБЧЕНКО

Вистава BACKYARD – своєрідний погляд балетмейстера на реальні та філософські проблеми.

Автор лібрето і балетмейстер-постановник вистави Віктор Гаченко:

«Хто з вас замислювався над тим, чи потрібна любов людям, які в силу  обставин скотилися на самий низ соціальних щаблів. Вони втратили роботу, житло та звичний стиль життя. Вони опинились на задвір’ї існувания без престижної роботи, красивого одягу, ситого життя та інших благ сучасної цивілізації. Але, що цікаво, вони не позбавились можливості відчувати, що означає і кохати.

У нашій виставі ми спробували показати любов різну, коли він покидає її, коли інша відмовляє йому, коли стосунки між героями складаються зворушливо і комічно. Один з епізодів зводить разом закоханих, котрі зустрілись на смітнику через багато років і вже ніколи не розлучаться.

Інший епізод навіть про просвітління одного з персонажів і осягнення того, що та, яку він покинув, – найкраща, найгарніша і найбажаніша жінка.

Ця вистава – не детективна історія, а скоріше філософські роздуми про те, наскільки ми гуманні і чи намагаємось зрозуміти ближнього і не відгородитись, а спробувати допомогти.

 У цій виставі нема крові і наприкінці її happy end (що означає «добре»), однак хочеться сказати: «Придивіться до них і «ВОЗЛЮБІТЬ» – вони не народилися такими, зрозумійте і, при потребі, допоможіть!»

  Вистава йде під фонограму

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «BACKYARD LOVE (ЛЮБОВЬ НА ЗАДВОРКАХ)», що відбудеться – в Театр опери та балету для дітей та юнацтва
Артистична вітальня. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!