Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Червень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

"Божественна комедія"
Божественная комедия

Режиссер-постановщик -н.а. Украины Ю.Сикало

Художник-постановщик - В.Гукайло

Композитор - н.а. Украины И.Карабиц

Ас. режиссёра - Н. Назаренко


Наш спектакль- не атеистическое произведение!
Автор пьесы и постановочная группа использовали библейский сюжет о сотворении мира с тем, чтобы под ироничным углом и тактично осветить актуальные проблемы нашей жизни. Созданные Творцом первых людей на земле-Адам и Ева, по его канонам, должны стать его послушными марионетками. Но огромное желание Адама и Евы стать свободными людьми - побеждает!

Ведь жизнь - это и есть свобода!

Спектакль для взрослых в 2 действиях

Продолжительность 120 мин.

 Увага !  -Купуючи та отримуючи квиток на захід, відвідувачі театру автоматично погоджуються виконувати правила та інструкції, встановлені в театрі, а саме:

- глядачі з дітьми віком до 2-х років на вистави театру не допускаються, відповідно до закону України „Про театри і театральну справу” Розділ II ст.12 (про обмеження віку відвідування вистав);

- дітлахам віком від 2-х років потрібен окремий квиток, також  виключається брати дітей на руки під час вистави.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «"Божественна комедія"», що відбудеться – в Київському академічному театрі ляльок . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!