Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     
Дюймовочка

Дюймовочка
Дюймовочка

Режиссер - з.а.Украины О.Горбенко
Художник - М.Торбенко
Композитор - Л.Этингер

... Маленькая, только что родившаяся девочка Дюймовочка, делая свои первые шаги еще не знает, да и не может знать-что же такое Счастье. С этим вопросом она обращается ко всем, с кем сводит ее жизнь. Но их ответы далеки от правды. Потому что каждый живет только своим личным представлением об этом. И только когда Дюймовочка спасает от смерти Ласточку, она начинает понимать глубинный смысл этого слова: надо делать только добрые дела и у тебя обязательно появятся друзья. В этом и есть счастье.

Спектакль для детей от 4-х лет

Продолжительность 50 мин.

(спектакль на русском языке) 

Увага !  -Купуючи та отримуючи квиток на захід, відвідувачі театру автоматично погоджуються виконувати правила та інструкції, встановлені в театрі, а саме:

- глядачі з дітьми віком до 2-х років на вистави театру не допускаються, відповідно до закону України „Про театри і театральну справу” Розділ II ст.12 (про обмеження віку відвідування вистав);

- кожен відвідувач театру, повинен мати окремий квиток, незалежно від віку

 

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Дюймовочка», що відбудеться – в Київському академічному театрі ляльок . Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!