Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!
UA EN RU
«   Липень 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Кубанський козацький хор
Перенесення концерту
Кубанський козацький хор
Перенесення концерту

Дорогие друзья!
Концерт переносится. Новая дата будет сообщена позже.
Все билеты действительны. Спасибо за понимание и содействие.

Художній керівник і головний диригент Віктор Захарченко

КУБАНСЬКИЙ КОЗАЧИЙ ХОР


Державний академічний Кубанський козачий хор - найстаріший професійний козачий народний колектив Росії, що підкорює серця глядачів глибоким проникненням в сутність народного мистецтва, щирістю, силою духу і великою любов'ю до Батьківщини. Кожен концерт колективу - це потужне багатоголосся і висока поезія російських та українських класиків. Це завзятий іскрометний танець і жартівливі сценки з життя простого народу. Це православна молитва і старовинні слов'янські обряди. Це кращі зразки класичного репертуару, історичні пісні й балади.


23 березня 2014 хор запрошує своїх глядачів відвідати свої концерти в київському Національному Палаці мистецтв « Україна ».


Історія Кубанського козачого хору налічує 2 століття. Шанувальники творчості кубанських козаків зможуть насолодитися найкращими козацькими піснями 19 і 20 століть, познайомитися з новими музичними композиціями і танцювальними постановками. Доповнять яскраве дійство нові костюми. Ви станете не просто глядачем концерту неабиякого колективу , а й засвідчите свою повагу тим , хто шанує традиції козацтва.

Шановний клієнт, Ви маєте можливість замовити та купити квитки на «Кубанський козацький хор Перенесення концерту», що відбудеться – в Палаці України. Ви можете купити Е-квиток, сплативши його карткою VISA / Mastercard або скористатися найбільшою мережею кас в місті Києві чи послугою кур'єра. Завантажуйте та замовляйте квитки через Мобільний додаток – Всі квитки без сервісного збору!