Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Сентябрь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930

Сказка о царе Салтане
Сказка о царе Салтане

М.Римський-Корсаков
КАЗКА ПРО ЦАРЯ САЛТАНА
Опера на 2 дії

Лібрето В.Бєльського за казкою О.Пушкіна
Постановний склад

Диригент-постановник – нар. арт. України Євген Дущенко
Режисер-постановник – нар. арт. України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Микола Мерзлікін
Хормейстер-постановник - нар. арт. України Михайло Кречко
Художник-постановник – засл. діяч мистецтв України Олександр Бурлін
Художник костюмів – Вікторія Севрюкова
Диригенти – нар. арт. України Олексій Баклан, Анатолій Бойченко, Михайло Мороз
Хормейстер – Анжела Масленнікова
Асистент режисера – Любов Канюка
Режисер, який веде виставу – Патімат Мірзаєва

Видатний російський композитор Микола Андрійович Римський-Корсаков (1844-1908) найбільш уславився як автор опер на казкові та легендарні сюжети, де природа і побут, фантастичне і реальне тісно переплетені, де використовуються різноманітні форми народної творчості.

На сцені Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей і юнацтва опера «Казка про царя Салтана» йде вже майже чверть століття. Її постановка була здійснена видатними українськими митцями – диригентом Є.Дущенком, режисером М.Мерзлікіним, хормейстером М.Кречком, сценографом О.Бурліним, які створили перший в Україні музичний театр для дітей. Головні партії у прем’єрній виставі 15 лютого 1987 виконували: засл. арт. Бурятської АРСР Станіслав Павленко (Салтан), Людмила Грінченко (Мілітриса),  Віктор Плетюх (Гвідон), Таїсія Юрченко (царівна Лебідь),  Лариса Савченко (Ткаля), Галина Конарєва (Куховарка), Валентина Стрілець (Бабариха). Робота над оперою Римського-Корсакова стала прекрасною школою творчого зростання для молодого колективу. Враховуючи специфіку музичного театру для дітей, постановники  домагалися більшої рельєфності, більш дієвої, ніж у традиційному оперному театрі, гри артистів, яка зримо передавала казкову достовірність кожного образу. У режисерському прочитанні Миколи Мерзлікіна опера цікава і юним глядачам, і дорослим. Великий успіх «Казка про царя Салтана» мала на гастролях у Москві та Словенії. Зокрема на сторінках журналу «Советская музыка» відомий критик Н.Мальтер відмічала: «У цій виставі поєдналися основні творчі риси трупи: прагнення до класичних традицій та зацікавленість у втіленні цих традицій на сучасній музичній сцені».

Вистава для школярів та дорослих глядачів.
Опера виконується мовою оригіналу.
Тривалість вистави – 2 год.10 хв.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Сказка о царе Салтане», которое состоится – в Театре оперы и балета для детей и юношества. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!