Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Сентябрь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
»17181920212223
»24252627282930
«Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»

«Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»

Киев

  Театр оперетты 4 октября – 23 декабря


4 октября, 19:00
200 – 300 ₴
13 октября, 19:00
200 – 300 ₴
11 ноября, 17:00
200 – 300 ₴
23 декабря, 19:00
200 – 300 ₴

«Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»
На честь візиту свого політичного партнера кайзер Австрії Йозеф ІІ, монарх просвітницького абсолютизму, влаштував театральний конкурс між двома композиторами — Моцартом та Сальєрі. Він хотів пересвідчитись, що ж краще: італійські комічні опери, або зінгшпілі німців? Переміг Сальєрі, на той час більш популярний композитор і його комічна опера на італійське лібрето «Спочатку музика, потім слово». Але з часом його твір вже не мав такого визнання, як зінгшпіль Моцарта «Директор театру», на лібрето австрійського драматурга Готліба Штефані, що залишається популярним і донині.
Сюжет опери присвячувалися темі закулісся.  Дві примадонни театру вимагають особистих преференцій та більших гонорарів від свого директора театру, а той, погрожуючи відмінити виставу, закликає всіх опікуватися лише високим мистецтвом.
В структурі німецької комічної опери зінгшпіль чергуються вокальні арії та розмовні діалоги, а в постановці «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» молодого режисера Максима Булгакова чергуються і самі комічні опери Моцарта.
Директор театру і його помічник буф підбирають трупу на ролі зінгшпіля «Бастьєн і Бастьєнна», яку вони всі разом і зіграють на сцені театру у театрі! Це буде неперевершено ніжна, пасторальна музична історія про двох закоханих, юну пастушку Бастьєнну та її коханого Бастьєна, щастю яких прагне зашкодити, насправді ж допомагає чаклун Колас.
Одноактна опера-зінгшпіль «Бастьєн і Бастьєнна» була написана Моцартом, коли йому було тільки 12, а поставлена на великій сцені — лише через сто років після смерті композитора, у 1890 році в Берліні.
Режисер вистави, один із переможців конкурсу «MusicalArt Project», Максим  Булгаков  сміливо поєднує одноактівки у доволі складний  сюжет  опери-зінгшпіль «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті». Він зображує ліричних героїв вигадливо і несподівано, імпресивно торкаючись актуальних питань впливу влади, грошей на почуття і вчинки людей. «Якщо відчувається фальш у словах, то шукати правди варто в діях!» — стверджує Максим Булгаков.

Постановча група:
Режисер-постановник, балетмейстер-постановник – Максим Булгаков
Диригент-постановник  – Сергій Нестерук
Художник-постановник – Ольга Левченко
Світлове оформлення – Руслан Долинич
Звукорежисер – Надія Сідорова
Помічники режисера –  Олена Ісаєва, Ольга Жмура, Максим Козолуп
Концертмейстери –  Любов Тітаренко, Єлизавета Хляпова, Зоя Володарська

Дійові особи та виконавці:
ФРАНК ЗЮСМАЄР, КОЛАС — н. а. України Сергій Бондаренко, Валентин Котенко
БУФФ, ТАРГАН — Дмитро Шарабурін
ЕЙЛЕР, ТАРГАН — Дмитро Вівчарюк, Кирило Басковський
МАДАМ ГЕРЦ, БАСТІЄННА — з. а. України Галина Грегорчак-Одринська,   Олена Арбузова
МАДЕМУАЗЕЛЬ ЗІЛЬБЕРКЛАНГ, БАСТІЄННА — з. а. України Галина Грегорчак-Одринська, з. а. України Ірина Беспалова-Примак, Яна Татарова
ФОГЕЛЬЗАНГ, БАСТІЄН — Володимир Одринський, Анатолій Погребний
МАДАМ ФОГЕЛЬЗАНГ, ТАРГАН — Оксана Мірсон, Соломія Приймак, Тетяна Дідух
ТАРГАНИ — артисти балету

«Театр у кишені, або Всі ролі зайняті» «Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»

 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««Театр у кишені, або Всі ролі зайняті»», которое состоится 4 октября – 23 декабря в Театре оперетты. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!