Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Февраль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728    
ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ

ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ24 февраля 2018, 15:00
120 ₴
10 марта 2018, 15:00
120 ₴
24 марта 2018, 15:00
120 ₴1 апреля 2018, 15:00
120 ₴


ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ

Пустотлива комедія

Вільям Шекспір

Переклад Юрія Андруховича

 

Вистава на дві дії

 

Прем'єра 18 березня 2017 року

 

Тривалість вистави 2  год. 10 хв.

 

 

Cпільний проект театру та Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого

 

 У цій пустотливий і кумедній історії з веселими розіграшами і зухвалими витівками, всі мріють про кохання, але, як часто буває, пристрасно закохуються зовсім не в того, хто готовий відповісти тим самим. Низка інтриг та перевдягань, відвертих зізнань та безглуздих дуелей насамкінець завершується найнеймовірнішим чином – перед коханням руйнуються всі перепони, а рідні, що здавалося втрачені назавжди, несподівано знаходяться.

 

Юна Віола рятується с затонулого корабля на березі Іллірії. Дівчина впевнена, що її брат-близнюк Себастьян загинув у хвилях. Вона переодягається в чоловічий одяг і під ім'ям Цезаріо наймається в слуги до князя Орсіно, в якого закохана. Ось тільки Орсіно пристрасно кохає графиню Олівію та марно домагається руки неприступної красуні. Прихильності Олівії домагаються також невдаха-наречений – лицар Ендрю та пихатий ханжа Мальволіо. Саме навколо них і плетуть свої інтриги й влаштовують розіграші хитромудрий пияк сер Тобі та спритна авантюристка Марія в компанії з блазнем Фестом.

Герцог Орсіно безмежно довіряє юному слузі і посилає його залагоджувати свої любовні справи. Олівія, не підозрюючи, що Цезаріо – дівчина, з першого погляду закохується в юного посланця. Починається низка непорозумінь і все заплуталося б остаточно, якби не несподівана поява брата-близнюка Віоли Себастьяна ...

 

Одна з найвеселіших комедій Шекспіра, повна жартів і життєствердного оптимізму, була написана у 1601 році. Названа вона на честь Дванадцятої ночі, якою закінчувалося в давнину найголовніше, найсвященніше і наймогутніше зимове свято Йоль – свято середини зими. Дванадцята ніч – це ніч народження нового року, нового життєвого циклу. В дванадцяту ніч брами світів відкриті, і всі їхні мешканці збираються разом, щоб веселим бенкетом вітати нове життя. Вважається, що це найбільш мирний час в році, коли навіть злі духи гідні поваги, привітання і святкового частування.

Сучасний переклад комедії здійснив відомий український письменник Юрій Андрухович.

 

 Постановка - засл. діяч мистецтв України, Лауреат державної премії України імені Тараса Шевченка Дмитро БОГОМАЗОВ, засл. артист України Андрій САМІНІН

 

Художник - Петро БОГОМАЗОВ

 

Хореограф - Олексій СКЛЯРЕНКО

 

Музичне рішення - Олександр БЕГМА

 

Звук - засл. діяч мистецтв України Олександр КУРІЙ, Станіслав ЛОМАКОВСЬКИЙ

 

Світло - Тетяна КИСЛИЦЬКА, Сергій ШАЛАБАНОВ

 

 

У виставі беруть участь студенти ІІІ акторського курсу КНУТКіТ імені І.К.Карпенка-Карого (керівник курсу – Дмитро Богомазов)

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

 

ОРСІНО, Князь Іллірійський – Макар ТИХОМИРОВ

 

ВІОЛА, юна жінка з Мессаліни, після кораблетрощі викинута на берег

Іллірії, де з’являється під іменем Цезаріо – Марія ЗАНИБОРЩ

 

ОЛІВІЯ, графиня з Іллірії – Анастасія ПУСТОВІТ

 

МАРІЯ, покоївка Олівії – Христина ЛЮБА

 

ПАН ТОБІАС РИГ, дядько Олівії – Олександр РУДИНСЬКИЙ

 

ПАН ЕНДРЮ ТРЯСОЩОК, приятель Пана Тобіаса – Павло ШПЕГУН

 

МАЛЬВОЛІО, слуга-розпорядник у домі Олівії – Олександр КОВАЛЬ

 

БЛАЗЕНЬ з дому Олівії – Олександр БЕГМА

 

ФАБІАН, мешканець дому Олівії – Михайло ДАДАЛЕВ

 

КУРІО, дворянин на службі у Князя Орсіно – Євген ГРИГОР’ЄВ

 

СЕБАСТЬЯН, брат-близнюк Віоли – Олександр БОДНАР

 

АНТОНІО, друг Себастьяна – Артем ШЕМЕТ

 

КАПІТАН, СВЯЩЕНИК, ОФІЦЕРИ, МОРЯКИ, СЛУГИ – Олександр БОДНАР, Євген ГРИГОР’ЄВ, Максим КИРИЧЕНКО, Борис САВЕНКО, Ганна ПАВЛИК

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «ДВАНАДЦЯТА НІЧ, або ЩО ЗАХОЧЕТЕ», которое состоится 24 февраля – 1 апреля в Театре драмы и комедии на левом берегу(малый зал). Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!