Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Сентябрь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
 10111213141516
 17181920212223
»24252627282930

"Ladies Night."
Гастролі Донецького Театру
"Ladies Night."
Гастролі Донецького Театру

Е. МакКартен
С. Сінклер
Переклад з англійської О. Аркадіна-Школьніка

Дія відбувається у невеличкому промисловому містечку Англії, де одна за одною закриваються шахти, масово скорочують людей. Загартовані важкою працею шахтарі та металурги замислюються над вічним питанням «Що робити?».

Одному з чоловіків, які зібралися в барі, хоча вже й нічим платити за пиво, спала на думку дивна ідея: чи не податися в стриптизери. І сильні світу цього почали готуватися до свого майбутнього шоу. Вони вчилися танцювати, хоча востаннє це робили на власному весіллі, займалися спортом, щоб позбутися животиків, намагалися роздягатися, як належить справжнім стриптизерам… 

Але основний акцент у виставі зроблено не лише на видовищності. Значна увага приділялася питанню незламности у важких життєвих ситуаціях.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «"Ladies Night." Гастролі Донецького Театру », которое состоится – в Театре им. Леси Украинки. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!