Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

В ГОРЯЩЕЙ ТЬМЕ
В ГОРЯЩЕЙ ТЬМЕ

Прем'єра: 29 березня 2008
Антоніо Буеро Вальєхо, переклад Сергія Борщевського
У ПАЛАЮЧІЙ ПІТЬМІ
Драма на 1 дію
Переклад С. Борщевського
Постановка та музичнеоформлення н. а. С. Мойсеєва
Асистенти режисера: н. а. О. Гетьманський, А. Петров
Художник-постановник Ю. Заулична
Пластика Т. Петрощук

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:
Ігнасіо – М. Дробот
Батько Ігнасіо – О. Галафутник, н. а. В.Легін
Дон Пабло – А. Петров
Андрес – А. Мартинішин
Лоліта – О. Васинюк
Хуана – В. Ходос
Есперанса – Х. Ярошенко, М. Пустова
Донья Пепіта– Г. Розстальна, н. а. Л. Вовкун
Еліса – Я. Глущенко, К. Кузнецова
Педро – П. Алдошин
Альберто – О. Зінєвіч, П. Римкевич
Карлос – О. Прокопенко
Мігелін –А. Кривий

Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

Вони можуть кохати і ненавидіти по-справжньому, можуть страждати і зраджувати по-справжньому, можуть знущатись і навіть вбивати по-справжньому. Особливо, коли вони підлітки. Особливо, коли сліпі…по-справжньому.

Молодий театр знову кидає виклик буденності: сьогодні, на сцені нашого театру дипломна вистава студентів четвертого акторського курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого, художній керівник курсу н.а. України Станіслав Мойсеєв.
Вистава «У палаючій пітьмі» – перша в Україні постановка п’єси найкращого іспанського драматурга другої половини ХХ століття - Антоніо Буеро Вальєхо, оригінальний переклад якої, здійснив Сергій Борщевський.
Саме цією п’єсою Антоніо Буеро Вальєхо дебютував як драматург (1946 р.). На написання першого варіанту він витратив тиждень. Згодом, автор вніс ряд правок. Перша прем’єра відбулась 1 грудня 1950 року, в Національному театрі «Марія Герреро» (Мадрид).

«Це твір символічний. Однак, стверджуючи таке, варто протистояти схематичності змісту, що його зазвичай вкладають у це слово. Літературний твір повинен бути символічним, як саме життя, коли ми спостерігаємо його з належною увагою...Якщо однією з граней п’єси є, приміром, жертва людини, котра наважилась зректися суспільства, в якому вона жила, і яке принесло її в жертву, а проте зазнало впливу її слів, я лише згадую таким чином цей факт, який насправді є вічним».
Антоніо Буеро Вальєхо про п’єсу «У палаючій пітьмі»

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «В ГОРЯЩЕЙ ТЬМЕ», которое состоится – в Молодом театре (Камерная сцена). Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!