Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

Холостяки и холостячки
Холостяки и холостячки

Холостяки та холостячки
комедія на 1 дію

Мала сцена
Тривалість: 1год.40хв.

Познайомлюсь з молодою жінкою, трохи за 25, блондинкою, бажано з зеленими очима, чутливою, лагідною, без шкідливих звичок... Познайомлюсь з молодим чоловіком, трохи за 30, без шкідливих звичок, відповідальним, чесним, люблячим дітей і собак ... 

Що ховається за такими оголошеннями? Розчарована в любові жінка, яка, досягнувши певного віку, так хоче вийти заміж, що вже несила терпіти? Втомлений від життя чоловік, який шукає хоч яку-небудь коханку і зовс ім не хоче одружуватися? 

Шлюбні ігри на розпеченому ліжку і сходах під'їзду, неприховані бажання, нереалізовані мрії, присмак надії ... і ось вам цвєточек от сердца і почєк. 

Культовий письменник і провокаційний ізраїльський драматург Ханох Левін, п'єси якого ставляться в театрах всього світу, любить шокувати пристойну публіку і кидати виклик загальноприйнятим нормам моралі. Хочете трохи пограти у дорослих і, можливо, посміятися над собою? Приходьте!

Режисер-постановник - Ігор Матіїв 

Художник-постановник - Світлана Сл юнкіна

Музичне оформлення - заслужений діяч мистецтв України Євген Кулаков 

У виставі зайняті: Володимир Биковський, Ольга Заворотько, Альбіна Терехова, Віталій Юсупов

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Холостяки и холостячки», которое состоится – в Молодом театре (Камерная сцена). Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!