Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

ГОЛОД КНУТА ГАМСУНА
Гастролі!
ГОЛОД КНУТА ГАМСУНА
Гастролі!

ГАСТРОЛІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ «THEATRE CONFRONTATIONS» (ЛЮБЛІН, ПОЛЬЩА).

«Тeatr Centralny» (Польща) и «Drammen Theater» (Норвегія)
ГОЛОД КНУТА ГАМСУНА
(за творами Кнута Гамсуна та Танкреда Дорста)
"Голод Кнута Гамсуна" – це подія нетипова, вона вирізняється на театральному ринку Любліну, а він бо привчив нас до екстравагантності та різноманітності»

Гжегож Кондрасюк. Голод Кнута Гамсуна. Територія непевно; «Газета Виборча», 07.06.2010

Режисер: Ришард Каліновський, Лукаш Вітт-Міхаловський. Прем’єра: 05.06.2010
Тривалість: 50 хвилин (без антракту)
Субтитри: російські

Основою вистави стала книга спогадів Кнута Гамсуна «На зарослих стежках», а також роман «Голод» та повість Танкреда Дорста «Мамонт». Слова автора занурені в обстановку та режим дня психіатричного шпиталю у Відні, де було інтерновано Гамсуна у 1945/1946 роках. Основою сюжету став самозахист Гамсуна проти звинувачень у зраді батьківщини та співпраці з фашистськими окупантами. Оповідь відбувається під час медичних експериментів та процедур, які мають на меті довести наявність психічного розладу, який би виправдав захоплення автора гітлерівською Німеччиною. Під впливом «терапії» старий чоловік починає бачити постать, створену ним в «Голоді» та стає його протагоністом: нині старий, він знову блукає вулицями Християнії, цього разу благаючи не про публікацію фрагментів власних текстів, але про статтю, яка б пояснила його позицію під час німецької окупації.

Сцена «InVitro»
існує з 2007 року як територія, що творить альтернативні можливості для митців, які здійснюють пошук в царині сучасного театру та інновації. В медицині «InVitro» означає роботу з живими клітинами, ізольованими від материнського організму. Це надихнуло Лукаша Вітт-Міхаловського створити професійну сцену, яка діятиме поза організмами інституціональних театрів. Ідея реалізована у співпраці з найбільш цікавими режисерами молодого покоління, драматургами та акторами, які працюють в Любліні над створенням вистав за творами, які до цього часу не виставлялись на сцені. «InVitro»  - лауреат численних театральних нагород. 

«Lubelski Teatr Tańca»
Люблінський Театр Танцю – один з провідних  танцювальних колективів Польщі. Театр засновано 2001 року ініціативою Ханни Стжемецкої, Анни Жак, Ришарда Каліновського (нині здійснює  художнє керівництво) та Войцеха Капрона. З роками театр виробив власний неповторний стиль танцю, упізнаваний як у Польщі, так і за кордоном. Художня форма вистави – результат творчої співпраці усіх учасників ансамблю, спираючись на фізіологічну природу тіла, разом з тим вона відображає індивідуальну експресію актора. 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «ГОЛОД КНУТА ГАМСУНА Гастролі!», которое состоится – в Молодом театре. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!