(044) 287-87-87
RU
event-poster event-poster

Tattoo Collection

25 - 27 сентября 2020 11:00
от 160 грн.

О событии

Tattoo Collection в Киеве состоится в ВДНГ 2020-09-25, 11:00. Выбирайте билеты на Parter.ua онлайн или с доставкою курьером. Или заказывайте на сайте, чтоб забрать билеты на бланках в ближайшем билетном офисе.

Почему стоит пойти на Тату Колекшин в Киеве?

  1. Приїзд легендарної людини-шахи Метт Гон. Його тіло на 98% покрите тату.
  2. Фестиваль подарує 100 безкоштовних татуювань своїм гостям! Джокер і Харлі Квін розіграють в реальному часі відвідувачам секретні тату.
  3. Майстри тату створюють свої малюнки в режимі реального часу. Одночасно близько 300 тату майстрів

Фестивалю Tattoo Collection 2020 дарує 100 безкоштовних татуювань

Масштабний фестиваль татуювання, який давно став невід'ємною частиною культурної програми весняного Києва, пройде на ВДНГ з 25 по 27 сентября.

Tattoo Collection - найбільший професійний тату-фестиваль країни, який проходить в столиці вже 16 років і щорічно збирає тисячі шанувальників, не тільки з України, а й з усього світу.

Кожного відвідувача на Tattoo Collection приводять свої причини: одні приходять познайомитися з майстрами та зробити нові татуювання, інші - побачити тисячі унікальних тату та продемонструвати свої.

Для майстрів фестиваль - своєрідне підбиття підсумків в індустрії за рік: тут можна познайомитися з існуючими стилями, напрямками та технологіями сучасної татуювання, прослухати професійні майстер-класи та лекції і звичайно поборотися за головну нагороду тату-світу - кубок Golden Machine.
Щорічно за право стати кращим борються майстра з України, Польщі, Німеччини, Франції, Словенії, Італії, Туреччини, Білорусі, відвідувачі ж спостерігають як імениті майстри тату створюють свої малюнки в режимі реального часу.

Спеціальним гостем Tattoo Collection щорічно стає один з головних світових фріків, які приїжджають спеціально на фестиваль. Навесні 2018 у Києві вітали самого пірсингованого чоловіка планети Залізного Рольфа, а в цьому році нас очікує зустріч з легендарною людиною-шахи Меттом Гоном. Його тіло на 98% покрите тату. Він настільки вражений Україною, а ми їм, що гість їде до нас вдруге!

Протягом трьох днів на Tattoo Collection проходять нагородження кращих робіт та різноманітні активності для відвідувачів: лекції, майстер-класи, маркет, фото зони, фаєр-шоу та багато іншого. У минулі роки свої музичні програми тут представляли ONUKA, 5'NIZZA, Ляпіс'98, без обмежень.

Який крейзі сюрприз чекає нас в цьому році? Фестиваль подарує 100 безкоштовних татуювань своїм гостям! Джокер і Харлі Квін розіграють в реальному часі відвідувачам секретні тату.

Фестиваль Tattoo Collection
25-27 сентября, ВДНГ