(044) 287-87-87
RU
event-poster event-poster

QUEEN SYMPHONIC

Сверхпопулярное событие
17 октября 2021, вс. 19:30
от 499 грн.

О событии

Повідомлення відвідувачам концерту QUEEN SYMPHONIC 17 жовтня 2021 року!

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки

Концерт 17 жовтня 2021 року відбудеться згідно із діючими нормами «жовтого» рівня епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
 • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
 • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
 • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.
Якщо у вас немає перелічених вище документів, вам необхідно зробити тест. Це ви можете зробити:
 1. Перед початком заходу 17.10.2021 з 17:30 у приміщенні Палацу «Україна». Вам необхідно мати із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права) або документи у застосунку «Дія». Вартість тесту - 250 грн.
 2. Заздалегідь за ціною 300 грн у мережі лабораторій «Діла» Для цього необхідно пред’явити:
 • Квиток на концерт Queen Symphonic 17.10.2021
 • Документ, що підтверджує вашу особу
 • Промокод «SAFEEVENT»
Адреси лабораторій «Діла» за посиланням: https://dila.ua/contacts.html?gclid=Cj0KCQjw5JSLBh...

Також усім, хто зробить тест, КА Аншлаг дарує сертифікат на суму 250 грн, який можна використати протягом двох років при купівлі квитків на концерти на сайті www.anshlag.ua.

Почему стоит пойти на Queen Symphonic Show в Киеве?

 1. Уникальная возможность услышать любимые хиты вживую.
 2. Всех участников отбирал бессменный гитарист группы Queen Брайан Мей.
 3. Музыканты уже отметились работой в легендарном мюзикле “We Will Rock You”, авторами которого являются участники группы Queen.

Драйв, безумная энергетика и классические инструменты на Queen Symphonic Show

Творчество Queen признано во всём мире: звезда на Аллее Славы в Голливуде, титул “Лучшая британская группа” от BBC и место в Книге Рекордов Гиннеса. Про них снимают фильмы, ставят мюзиклы и спектакли. И этой весной у украинцев есть возможность окунуться в атмосферу невероятного звучания знаменитых песен.

Во время концерта прозвучат такие хиты Queen: Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, Don`t Stop Me Now и другие. За вокал будут отвечать сразу 4 исполнителя, а за музыку профессиональная рок-группа. Один из главных элементов шоу – сопровождение от симфонического оркестра, благодаря которому будет создана особенная атмосфера оригинальных концертов Queen.

Где купить лучшие билеты на Queen Symphonic Show во Дворце Украина?

Оформить билеты на Queen Symphonic Show во Дворце Украина в Киеве можно на сайте Parter.ua