Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

ДахаБраха & Portmone "Хмелева project"
ДахаБраха & Portmone ДАХАБРАХА & PORT MONE — ХМЕЛЕВА PROJECT

Після тривалої перерви ДахаБраха і мінське тріо Port Mone знову зустрінуться в Києві, щоб зіграти «Хмелева Project», програму, яка неодмінно збирала найбільші концертні майданчики України, що все одно не вмістили всіх охочих. Цього разу крім вже відомих композицій музиканти представлять кілька цілком нових — спеціально заради них вони зустрічаються тут на декілька днів раніше.

Нагадаємо історію створення проекту: в селі Хмелева, на схилах Дністровського каньйону, який за яскравістю вечірніх барв більше нагадує гори північноамериканських штатів, були створені перші «Хмелева Project». Музиканти закрились від зовнішнього світу, щоб відкритися один одному і зазирнути вглиб себе. Довгі репетиції в оточенні білих заквітчаних дерев, пагорбів червоної глини і неспокійних весняних пташок перетворилися з експерименту на окрему главу новітньої історії вітчизняної музики. «Справжня мистецька подія на стику музичних ідей, філософських думок і емоцій», «дивовижної краси спільна програма» — такі відгуки на проект.

Щодо учасників проекту, то ДахаБраха, яка на сьогодні є найвідомішим в світі українським гуртом, представлення не потребує. Експериментуючи з фольклором, ДахаБраха додала до народної музики ритми індустріального світу, створивши свій яскравий і неповторний образ. Port Mone, в свою чергу, за допомогою трьох інструментів подають у новій стилістичній формі квінтесенцію сучасної музичної культури — на перетині класики, нойзу, експериментальної музики і фолку. Останні  приїзди тріо до України часто пов’язані з різноманітними творчими колабораціями — тут вони відомі, зокрема, по медіа-виставі «Розділові» за участю Сергія Жадана і кіноперформансу «Хліб». 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «ДахаБраха & Portmone "Хмелева project"», которое состоится – в Национальной Музыкальной Академии Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!