Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ»
на святі «Ніч на Івана Купала»

Киев

Музей ПироговоКВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ»
на святі «Ніч на Івана Купала»КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ» на святі «Ніч на Івана Купала»
від SKANSENMUSICFEST


 Наймістичніша ніч з 6 на 7 липня в музеї у Пирогові пробудить нечисті сили, які  постануть перед людьми у світлі Місяця.  Ви побачите неймовірне дійство, і воно запам’ятається назавжди!

 Квест «Знайди квітучу папороть» познайомить вас з міфічними істотами: відьмами, русалоньками, мавками, лісовиками та навіть з Вієм!
 Як відомо, в будь-якому українському селі була відьма, яка причаровувала кожного.  Герой квесту, Лукаш, потрапив у її пастку за відмову у коханні.  Для того, щоб зняти з юнака прокляття, потрібне чарівне зілля. Його рецепт можна дізнатись лише у місцевих жителів, чарівних істот або ж у відьми, звісно, якщо зможете її відшукати.

Спробуйте вивідати секрети зілля, адже про магію ніхто в селі не говорить голосно, бо боїться гніву богів та осуду односельчан. Щоб врятувати Лукаша вам будуть потрібні сміливість, рішучість та активність. Не здавайтесь завчасно, найкраще чекає на вас у фіналі!

Успіхів у пошуках та чаклунстві!

6 липня. Національний музеї народної архітектури та побуту України
Початок квесту: 17:30
Завершення квесту: 21:00

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «КВЕСТ «ЗНАЙДИ КВІТУЧУ ПАПОРОТЬ» на святі «Ніч на Івана Купала»», которое состоится – в Музей Пирогово. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!