Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

The Zombies
The ZombiesМузика 60-х буде головним мотивом, і ми раді представити групу THE ZOMBIES, яка буде виступати протягом вечора. The Zombies – одна з не багатьох топ-груп 60-х, яка й досі приваблює велику аудиторію і виконує хіти, які були створені раніше. Найвідоміші з них: “Tell her no”, “She is not there”, “Time of the Season”, “Summertime”, “Hold your head up”, “Wonderful”. Колін Бланстоун і Род Арджент – справжні легенди, що належать до найпопулярніших поп-артистів останніх років. Багато приголомшливих хітів, особливо в США, The Zombies створили за дуже короткий час, що зробило їх унікальними.
• The Zombies виконують свою музику з тим самим ентузіазмом, з яким вони виконували раніше. Виступ буде відбуватися протягом двох годин з різними перервами. Колін і Род протягом вечора будуть доповнювати музику деякою інформацією про поп-життя 60-х.

Організація передасть частину прибутку на благочинність, що буде призначена для закупівлі медичного обладнання та його перевезення. Компанія прослідкує, щоб гроші досягли своєї призначення. Ніч Музики проводиться з твердим наміром організувати вечір музики для іммігрантів та українців, яких приваблює дана концепція і музика. Музика буде відігравати головну роль, але також буде багато можливостей для спілкування.
 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «The Zombies», которое состоится – в Центре Культуры и Искусств НАУ. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!