Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Ніколо Петраш

Ніколо Петраш
Ніколо Петраш- відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють  справжні гранди української естради.- співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу  і підкорює своєю глибиною . Його пісні  виконують  на міжнародних  фестивалях і конкурсах, вивчають в школах.  Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко  ідуть " в народ".  Пісні " Одолжила", " Ночь-разлучница", " Птица вольная"   ", " Дівчина- весна", " То  любов", " Карпати",   " Первая любовь"( дует з Д. Гордоном ) ," Перемога", для Н. Бучинської ; " Друзьям" , " Спасибо за любов" для Алли Кудлай; " Напополам" для Ірини Білик  . Та багато інших. Його пісня -реквієм " Возвращайся" , присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру  імені В. Лобановського . А пісня " Перемога" стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 . пісень  створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським . 

         У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради -  Юрій Рибчинський,  Наталія Бучинська,   Олександр Пономарьов , Павло Зібров, Катерина Бужинська, Міла Нітіч , Алла Кудлай, Петро Чорний,  Дмитро Гордон,  Михайло Поплавський, Ольга Сумська, " Лісапетний батальйон"  ,  шоу-дует " Віва" та інші .

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Ніколо Петраш», которое состоится – в Дворце Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!