Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
 18192021222324
»252627282930 

Михаил Поплавский
Гранд-шоу
Михаил Поплавский
Гранд-шоуМихайло Поплавський – народний артист України, відомий популяризатор української пісні, автор ідеї та головний режисер-постановник масштабних національних проектів: Всеукраїнського дитячого телевізійного конкурсу «Крок до зірок», щорічних шевченківських вечорів «Ми – діти твої, Україно!», концертної програми до Міжнародного дня матері «Мамо, вічна і кохана», телемарафону української пісні «Пісня об'єднує нас», що увійшов до світової книги рекордів Гіннеса як «найтриваліший телемарафон національної пісні у прямому ефірі».

Кожен проект, створений Михайлом Поплавським, стає яскравою подією в Україні. Перший творчий вечір артиста у головному концертному залі країни відбувся ще в листопаді 1999 року. І кожен раз протягом багатьох років найспівочиший ректор світу влаштовує свято української пісні для киян та гостей столиці на престижній сцені. Його шоу люблять як молодь, так і люди поважного віку. Його пісні близькі та зрозумілі кожному, адже торкаються найпотаємніших струн душі. Любов до Матері, Жінки, малої Батьківщини, України червоною ниткою проходить через усю творчість маестро.

Завжди вражають постановки композицій, неймовірні спецефекти та інноваційні технології – відеодизайн, об'ємна лазерна та комп'ютерна графіка, 3D-mapping, масштабні хореографічні номери, дивовижної краси костюми артистів. Кожен номер як мініспектакль переносить глядача з одного куточка України в інший.

Цього року 21 листопада о 19.00 в Київському палаці спорту на глядачів чекає нове гранд- шоу Михайла Поплавського «Приречений на любов».
Справжнє свято неймовірних відчуттів, наскрізь пронизане енергетикою кохання, драйву і пристрасті. Яскраві постановки, гра світла та звуку, пісенні прем’єри, ліричність українських мелодій. Це, безсумнівно, буде національна шоу-програма як за змістом, так і за духом.

http://www.youtube.com/watch?v=PJgO2Z6CA5M

http://www.youtube.com/watch?v=rwCzD1wVBWY&feature=c4-overview-vl&list=PLJF8iSQFjakBqv7P0laa8YeYpzMf-LfcN

http://www.youtube.com/watch?v=K14IuoSXok4&feature=c4-overview&list=UU3kOq4dnEL72KQMtPZHup8g

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Михаил Поплавский Гранд-шоу», которое состоится – в Дворце Спорта. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!