Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Ирина Билык
"20 лет вместе"
Ирина Билык
 

"Восени 2008 року відбудеться святкування 20-річчя з початку артистичної діяльності Ірини Білик. На честь цього ювілею співачка готує багато несподіванок і подарунків своїм прихильникам. Зокрема, вже зараз вийшло перевидання семи альбомів співачки: “Кувала зозуля”, “Я розкажу”, “Nova”, “Так просто”, “Фарби”, “ОMA”, “Білик. Країна”.
 До цих альбомів можна повертатися і повертатися, вони актуальні й сьогодні.
 “Кувала зозуля” - дебютний альбом Ірини Білик, музику і слова для якого вона написала сама. 
 “Я розкажу” - світлий, зворушливий альбом співачки. Кліп на пісню “Лише твоя” став її першим професійним відео.
 “Nova” - пластинка, що відкрила нову сторінку в історії української поп-музики. В підтримку альбому Ірина Білик відправилася в перший в історії української популярної музики концертний тур “НОВА”. У рамках гастролей відбулося перше велике сольне шоу співачки в Національному палаці “Україна”, яке пройшло при повному аншлагу. У 1996 році Ірина Білик одержала нагороду “Золота Жар-птиця” в номінаціях “Співачка року” і “Пісня року” (з піснею “Ти мій”).
 “Так просто” - ліричний, але одночасно легкий і веселий альбом. Він був названий кращим за підсумками 1996 року, а в 1997 році Ірина Білик на Таврійських іграх одержала премію “Золота Жар-птиця” в номінації “Співачка року” і “Альбом року”. Концертний тур “Так просто” охопив 25 найбільших міст України, де відбулося 38 виступів. У рамках туру в Національному палаці “Україна” пройшли два шоу Ірини Білик, які два дні підряд зібрали аншлаги, що стало прецедентом в Україні.
 Альбом “Фарби” розійшовся по Україні тиражем більш, чим 500 000 екземплярів і був названий кращим альбомом 1998 року. Пластинка вийшла яскравою і нестандартною. А концерти Білик разом з її російськими друзями Ліндою і Максом Фадєєвим зібрали стадіони.  У грудні 1998 року Ірина Білик знову одержала премію “Золота Жар-птиця” у номінації “Співачка року” і “Альбом року”.
 “ОМА” - сильний, новаторський альбом, але одночасно мелодійний і душевний. Ірина Білик записувала цей альбом, носячи під серцем сина Гліба.
 ”Білик. Країна” - цей альбом дивує своєю різноплановістю: разом з гостро соціальними треками “Марічка”, “Сирота” на вірші Т.Г.Шевченка, в альбомі є й інтимні теми. Альбом умовно роздільний на дві частини: “Душа” і “Серце”. У частину “Серце” увійшли повні національного колориту твори, а в частину “Душа” -  глибоко особисті пісні.
 Кожний з альбомів - це окремий сценічний образ, окремий настрій, окрема епоха і окрема любов. Адже Ірина Білик не боїться бути різною, і при цьому крокувати в ногу з часом, а часто - і обгонити його. Можна  купити як всі диски, так і кожен окремо.  На кожній пластинці слухачів чекає сюрприз - ремікс, акустична або концертна версія хітових треків.
 Вже у вересні виходить нова пластинка Ірини Білик “Подарую тобі” - подарунок всім прихильникам, відвертий і теплий альбом. На ньому Зірка чесно розповіла про своє життя і любов.
7, 8, 9 листопада 2008 року Ірина Білик запрошує всіх на свої ювілейні концерти “20 років разом” до Національного палацу “Україна”! 20 років, як Іра співає на сцені! Співачка заспіває як хіти, під які закохувалися і переживали розлуку її шанувальники, так і нові пісні.

А спеціальним гостем на концертах Білик стане "Арктика" - Оля Горбачова."

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Ирина Билык "20 лет вместе"», которое состоится – в Дворце Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!