Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Бенефис О.Гавриша и ледовое шоу театра Д.Дмитренка
"Музыка и лед"
Бенефис О.Гавриша и ледовое шоу театра Д.Дмитренка
Бенефіс композитора, кращого мелодиста України Остапа Гавриша
Феєричне льодове шоу театру Дмитра Дмитренка
МУЗИКА І ЛІД

Остап Гавриш не обмежує себе стилем написання музики, для композитора основа – мелодика, яку він закладає в кожну пісню різножанрового характеру: поп, рок, нео-класику чи інструментальну композицію. Пісня, як одне життя, не лише почути, але й побачити.

9 грудня в Палаці спорту буде представлений феєричний синтез творчості видатного українського композитора Остапа Гавриша та льодове шоу театру чемпіона Європи, багаторазового чемпіона України Дмитра Дмитренка.  

Програма поєднає в собі виступи кращих артистів української пісні, молодих виконавців та дивовижне видовище зірок фігурного катання.
Спеціальний гість бенефісу – володар Гран-прі «Словянського базару» у Вітебську, Заслужений артист Югославії Філіп Жмахер (Сербія), а також: гості з Росії, фігуристи Вікторія Шкловер та Сергій Славнов – призери чемпіонатів світу та Європи, солісти «Holiday On Ice» і «Wild Rose Russian Ice Stars».

Фантастична гра світлових ефектів як на сцені, так і на льодовій арені, майстерне виконання артистів, висока професійність фігуристів. Це все підвладне силі:
«Музика і лід».
Дві енергії в одному проекті. Дві стихії – одне шоу.
Український театр на льоду існує з 2006 року під керівництвом Дмитра Дмитренка. Увібрав у себе сузір’я найкращих виконавців та хореографів України, які беруть активну участь у різноманітних шоу-програмах по всьому світу, також надає артистів різних жанрів та концертні номери на льоду. Виступи театру відрізняються великою різноманітністю жанрів, цікавою драматургією, віртуозною виконавчою технікою, а також видовищністю циркового мистецтва, де вдало поєднується акробатика та екстрим на льоду.

Остап Гавриш – композитор-мелодист, Народний артист України, автор відомих пісень, знаних і улюблених в Україні та за її межами. Такими піснями є: «А липи цвітуть», «На Україну повернусь», «Білий цвіт на калині», «А яблука падають», «Там, де гори сині», «Несу свій хрест», «Налий, шинкарочко», «Заметіль», «Де смереки стрункі», «Дві зорі», «Грає листопад», «Забудеш», «Жити для добра», «Де знайти чарівну квітку» та багато інших. Пісні композитора відомі і за кордоном: в Австралії, Англії, Франції, Аргентині, Бразилії, США, Канаді, Німеччині, Данії, Латвії, Литві, Естонії, Білорусі, Польщі, Словаччині, Росії, Чехії та багатьох інших країнах. Зокрема у Словаччині пісня «Білий цвіт на калині» вважається народною, яку виконують під час весільних обрядів. У доробку композитора чимало нових пісень, відзнятий музичний фільм «Де смереки стрункі», мюзикли «Хвала Всевишньому» та «Маленькі історії про великі істини», позаду – два творчі вечори у НП «Україна», багаторічна гастрольна діяльність як в Україні, так і за кордоном.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Бенефис О.Гавриша и ледовое шоу театра Д.Дмитренка "Музыка и лед"», которое состоится – в Дворце Спорта. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!