Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
 13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Алена Винницкая
благотворительный концерт
Алена Винницкая
благотворительный концерт 6 грудня у Палаці Спорту відбудеться благодійний концерт Альони Вінницької «Допоможемо Україні!».

Купуючи квиток на цей концерт, ви підтримуєте Українську Армію, яка бореться за свободу України. Також ви допоможете дітям, які зазнали лиха.

Альона Вінницька упродовж своєї багаторічної співочої діяльності невід’ємно від творчості займається благодійністю, приймаючи участь в збірних концертах та допомагає особисто. Зараз, як свідома громадянка своєї країни, Альона не може знаходитися осторонь. Артистка заробляє гроші на життя співом, тому проведення благодійного концерту є одним з інструментів для збору коштів на вкрай необхідні речі для мешканців сходу. За партнерства Української Біржі Благодійності, на кошти зібрані на даному заході будуть придбані продукти та предмети першої необхідності, й відправлені у Зону АТО.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Алена Винницкая благотворительный концерт », которое состоится – в Дворце Спорта. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!