Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Февраль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
 19202122232425
»262728    

Песни о любви
Cabaret-band А'ля Parterr
Песни о любви
Cabaret-band А'ля ParterrНа світі не знайти таких як Ви! Правда! В нашому світі Ви найкращі.Ви живі і коли торкаєте своєю майстерністю і драйвом наші душі,оживають навіть самі сірі,самі сумні і сонні.Ви в жилах наших течете,ви пробиваєте усі бар'єри і барикади,а все тому що ви можете!!! А ля Партер,дякуємо за свято яке приносите нам!!Ваш космос наповнює нас!І цей біль долонь вартий Вас!З ВЕЛИКОЮ ЛЮБОВ'Ю

Серце тук-тук,долоні печуть,сльози на очах з'являються. А винною в цьому всьому є п'ятниця,п'ятниця згубниця....Загубились в ній сум,рутина щоденна,проблеми годинні....Все забулось та стерлось,а живе щось всередині зародилось!
Ввірвались одного разу А'ля Партер до нас в життя неочікувано та раптово,розірвали усі кайдани,які сковували нас щодня, і всю систему поламали!Ось за це ми Вас і любимо!Ви наче шторм, наче нашатир,наче різкий звук через тихої тиші! Ви той самий кайф який легальний,ви наша енергія. Вічний двигун солодких голосів та пристрасті, граційності та п'янкої насолоди!!! Добро яке ви випромінюєте та світло і любов,воно лише у вас таке... Ви любите те що робите,ми любимо вас! В наших головах ваші слова ще довго не репіті,і музика,і посмішки,і світло з ваших сердець!!!!
Ви як правильна капелька молока в чорний чай,ви вчасно зійшовша веселка після дощу,ви такі як є,а це дуууже круто та так необхідно кожному з нас!

Ось їду в таксі,водій сумний із-за свого життя,а я щаслива з того що я маю! А маю я дуууже багато, друзів нових,щирих і світлих, справжніх та незламних в своїх принципах та думках! Маю щастя, те саме за яке б раніше б сварились та бились в нерівних боях інтелекту та силі духу.Маю людей навколо, і саме таких що творять мій вечір та день. Розмови душевні та таємничі, дівочі та зовсім інтимні .Ті самі які мають сенс тримати їх в таємниці, але з бокалом білого,сухого відкривають всю свою сутність та щирість. І залишають в пам'яті свій світлий слід. Ось і сьогодні мій альбом яскравих спогадів поповнився цим вечором!!! Боооже який він був!!!!!!Він був дуже космічний, дуже енергій та щирий. Він впринципі не міг бути іншим, хоча б із-за того що я його провела в сімейному колі #Шевченко,вже нарешті повним складом, разом з нашими любими А ля Партер. З цими творцями щастя та мурашок по тілу. І як жаль що кожному їхньому виступу приходить завершення, а нам залишається лише солодкий присмак насолоди від концерту. І знаєте яке це щастя дивитись в очі цих Великих людей,і бачити як вони віддають усіх себе нам повністю. Як їхній космос тягне нас в цей вир з головою,і ти зовсім навіть не проти! Є такі люди,наче покривалка, коли вони поряд з ними добре та затишно! А ля Партер саме такі! М'яко ступаючи по наших струнках душі вони чіпляють їх правильно та влучноЦе дивовижно! Вони дивовижні! Хочеться написати ще дуже багато, але це все настільки емоційне що вже забула усі слова, а ще голова йде обертом від Вас та білого вина! Дякую Вам!

По вашим численним проханням - у нас улюблені актори, музиканти й співаки Cabaret-band А-лЯ Parterr будуть зігрівати вас своїми піснями. Це буде шоу, радість, маленька вистава й безліч яскравих емоцій!

Спочатку було таке суперове небо, а потім такий же концерт кабарет-бенд #АлЯПартерр. Під враженням від іхнього виконання хотілося ще і ще слухати "Тримай" Христини Соловій , "Така як ти" Вакарчука і ще чомусь дивитися на картини Врубеля. Цей бенд, граючись, просто отримує кайф від того, що робить. Дарує і розповсюджує позитив на глядача. Збагачений глядацькими враженнями, цей кайф знову повертається артистам. Отакий кругооберт позитивноі енергіі. Тож, хорошій музиці у Києві бути! Дякую Виктория Билан та #АлЯПартерр за чудовий вечір!


Слухати, танцювати, мріяти й загадувати бажання під час виступу чарівних Cabaret-band А'лЯ Parterr.
Ви ще ніколи не чули свої улюблені хіти у виконанні талановитих акторів, закоханих у музику.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Песни о любви Cabaret-band А'ля Parterr», которое состоится – в Доме Офицеров. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!