Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июнь 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3
  4 5 6 7 8 910
 11121314151617
»18192021222324
»252627282930 

Вечер «Ночь против бедности»

Киев

Львовский Дом ученыхВечер «Ночь против бедности»НІЧ проти БІДНОСТІ

30 вересня 2014 року в рамках VII Екуменічного соціального тижня відбудеться Ніч проти бідності. Це вечір, що збере небайдужих людей навколо ідеї подолання бідності в Україні. Це перша така благодійна подія, метою якої є збір коштів для покращення умов для жінок у кризових ситуаціях, а також створення нових можливостей для осіб, які потрапили у кризову ситуацію внаслідок військових дій на Сході.

У програмі передбачено гала-прийняття, аукціон, мистецька інсталяція про історії життя, успішні практики, та відзначення волонтерських ініціатив.

Спікери заходу - генеральний директор національної телекомпанії України, засновник проекту «Відкриті руки» Зураб Аласанія, Голова комітету Інформації та ЗМІ Асоціації випускників семінару Аспен-Україна Олеся Жулинська, директор фонду Олени Пінчук «Антиснід» Ольга Руднєва, виконавчий директор Фольксгільфе Австрія Еріх Фенінгер та міський голова Львова Андрій Садовий. У заході візьмуть також участь громадські лідери, соціально відповідальний бізнес, влада, медіа.

Як зазначає ініціатор заходу та виконавчий директор ГО «Народна допомога – Львів» Юрій Лопатинський, бідність можна подолати якщо почати діяти вже зараз і на випередження і із правильним підходом: бути відповідальним за кожну окрему особу із найближчого кола оточення.

Щоб долучитись, потрібно придбати запрошення та прийти на подію. Придбавши квиток, Ви подаруєте один, два чи три місяці гідного життя для жінки, яка потрапила у складну життєву ситуацію.

Організатори: Народна допомога, компанія «Дік-Арт» та Інститут Екуменічних Студій УКУ.

Партнери: Фольксгільфе Австрія, Safe Connection

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Вечер «Ночь против бедности»», которое состоится – в Львовский Дом ученых. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!