Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  
Кіносимфонія

Кіносимфонія "Україніка"
Кіносимфонія "Україніка"

Жовто-сині паркани,  намальовані по ржавчині зверху… Я би ні хотів, щоб у мене в країні були такі паркани, на яких «Слава Україні» косо-криво написана, бо така і країна, як ті написи

Андрій Кузьменко

Багатожанровий твір «Кіносимфонія Україніка»

Найулюбленіші народні пісні, пісні на вірши Кобзаря, музика національних куренів -меншин, що виборюють разом з українцями Незалежність та Соборність гостинної родини, бойові пісні, музичні клейноди – духовний та державний гімни – все це у витонченому звучанні високопрофесійного симфонічного оркестру – Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України під керівництвом Миколи Віталійовича Лисенка.

Ця версія відомих з дитинства мелодій витримує порівняння з  найкращими голлівудськими аналогами.

Під час концерту на великому екрані візуальна складова твору - рідкісні архівні кадри з героїчної і трагічної історії України та такі ж унікальні і захоплюючі епізоди новітньої української історії.

Як спекотного дня тіло потребує чистої води, так під час війни душа народна жадає рафінованої поеми, яка може дати можливість простому українцю відчути гордість за свою багатовікову історію, культуру, за те що його предки не асимілювалися, переживши багатовікову колонізацію, терор і голодомор.

Про все це: про прийдешню перемогу, про полеглих героїв, про історію державності, яка налічує не одне тисячоліття, про вміння захистити із зброєю в руках Батьківщину і родину, про першоджерела, про прості і важливі цінності, які бережуть в кожній сім'ї і які самі потім бережуть ці сім'ї – монументальний багатожанровий твір Кіносимфонія Україніка.

Тоталітарна агресія втаврувала свої месиджі в культурний простір України на кожному кроці багатостраждальної землі.

Зірки, серпи, кувалди, сюжети про братерство народів і про просту людину  на соціальному олімпі ріжуть око з огорож і фасадів сільської школи і столичного парламенту.

Все це створене засобами саме монументального мистецтва.

І відповідь повинна бути адекватною. Як мінімум, інстинкт самозбереження підштовхує.

 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Кіносимфонія "Україніка"», которое состоится – в Национальной Музыкальной Академии Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!