Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Март 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
»19202122232425
»262728293031 

«ГУЦУЛІЯ»
«ГУЦУЛІЯ»Національний академічний Гуцульський ансамбль пісні і танцю «ГУЦУЛІЯ»


     Національний академічний ансамбль України «ГУЦУЛІЯ» - самобутній художній колектив, в мелодичних піснях,  віртуозних  мелодіях і танцях якого  оживає багата, чаруюча скарбниця народного мистецтва – КАРПАТИ.

     Створений восени 1939 року, ансамбль в травні 1940 року показав свою першу концертну програму, яка поклала початок творчого шляху колективу. Більше семи десятиліть Гуцульський ансамбль користується широкою популярністю в Україні і за рубежем, є ведучим представником хорової і танцювальної культури України. Він приймав участь в багатьох міжнародних музичних фестивалях, неодноразово побував з концертами в різних країнах Європи, а також на багатьох континентах світу. За час свого творчого шляху  ансамбль подарував глядачам більше 15 тисяч концертів.

      В репертуарі колективу – вокально-хореографічні картинки і композиції створені на основі народних традицій і обрядів: «Гуцульське весілля», «Опришки Олекси Довбуша», «Гуцульське Різдво», «Космацький Великдень»  І інші.

      Виступи Гуцульського ансамблю пісні і  танцю – це справжня ода молодості, радості і веселощів, яскраві костюми виконані майстрами оригінального народного рукоділля  викликає захоплення у глядачів.
        Керує цим самобутнім колективом відомий музикант, диригент, Народний артист України, професор, Петро Князевич.
        Сьогодні колектив в творчому пошуку  оригінальних шедеврів, які беруть  початок з глибин народної  гуцульської  самобутності.

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««ГУЦУЛІЯ»», которое состоится – в Национальной Музыкальной Академии Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!