Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

Новорічні свята українців «Коляда»
Новорічні свята українців «Коляда»Новорічні свята українців «Коляда»

Режисер-постановник    -  народний артист України,Микола Буравський
За участю режисера  - Василя Вовкуна.
Балетмейстер-постановник – заслужений артист України, В’ячеслав Вітковський.

Музика народна
Вистава йде під супровід оркестру народних інструментів

Керівник оркестру -  Юрій Мілевський

Дійові особи та виконавці:
А.Пахомов, з. а., артист театру «Берегиня»
Н.Буравська, з. а., артистка театру «Берегиня»
М.Карагода , артистка театру «Берегиня»
Р.Скорик, артист театру «Берегиня»
Та інші актори театру «Берегиня»

   Новорічно-різдвяні свята завжди вирізняються з-поміж інших свят року. В стародавні часи вони розпочиналися у грудні відзначенням свята Андрія Первозваного і закінчувались у січні Водохрещею.

  Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» створив неповторну новорічно-різдвяну містерію «Коляда». Це Театралізована програма, що відтворює різдвяні та новорічні звичаї, обряди  з колядками, щедрівками, хороводами, піснями та запальними танцями.  Інсценізовані на високому професійному і художньому рівні складні зразки фольклорної спадщини розкривають особливості культурно-історичних традицій українського народу. Вистава відроджує призабуте із безцінних народних скарбів.
   Сорок професійних співаків, музикантів і танцюристів сценічними засобами занурять Вас в народні обряди, звичаї, ритуали та розкриють Вам усі грані унікального колориту України. Зимовий народний танець «Метелиця», обрядова народна гра «Калита», відзначення свята Святого Миколая, родинний затишок у «Свят-вечір»  все це реалістично відтворено в яскравій «Коляді».

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «Новорічні свята українців «Коляда»», которое состоится – в Национальной Музыкальной Академии Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!