Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Февраль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
 12131415161718
 19202122232425
»262728    

"Ночь перед Рождеством"
Балетная феерия.Гастроли.
НОВИЙ БАЛЕТНИЙ СПЕКТАКЛЬ СТВОРИТЬ РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ

10-11 листопада за підтримки Міністерства культури і туризму України у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки відбудеться благодійний спектакль Дніпропетровського  академічного театру опери та балету  „Ніч перед Різдвом” (балет на дві дії) за однойменною повістю М. В. Гоголя .
Балетмейстер –постановник – Олег Ніколаєв, заслужений артист України.
Сценографія і костюми – Дарини Білої
Музика та аранжування - Віталія Калиновського.
Це ексклюзивне і дуже театралізоване дійство, у якому збережено гоголівський сюжет та національний колорит. У хореографії та музиці спектаклю поєднуються різні жанри: класика – сучасність – фолк. Синтез різнорідних засобів використовується балетмейстером - постановником як авторський прийом. 
Очікується, що цей спектакль, як і усі роботи Олега Ніколаєва викличе гострий глядацький інтерес. Пан Ніколаєв уже протягом багатьох років успішно  співпрацює з багатьма драматичними, музичними і оперними театрами Росії. Сьогодні Дніпропетровський оперний театр має у своєму репертуарі декілька постановок О.Ніколаєва: «Танго нашого двору», «Академія натхнення», «Це танго у червні».
Музикальне оформлення балету створено дніпропетровським композитором Віталієм Калиновським. Воно включає в себе і авторські фрагменти і аранжування відомих мелодій, у тому числі народних. 
Очікується, що нова робота дніпропетровського балету буде успішним внеском у підготовку святкування 2000-літнього ювілею Миколи Гоголя (2009). Крім цього, спектакль сприятиме створенню нової культурної традиції – у всьому світі дуже популярним є відвідування усією сім’єю різдвяних вистав, що входить в обов’язкову програму цих святкувань.  

Спектакль проводиться в рамках благодійного проекту „Кожній дитині – повноцінне життя". Виручені кошти буде перераховано на закупівлю обладнання для Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.
Попередні заходи в рамках цієї програми були надзвичайно успішними. Так, протягом 2006-2007 років на закупівлю медичного обладнання у дитячі лікарні було зібрано близько 300 тис. грн., а у вересні цього року було проведено акцію передачі інвалідних візків дитячим будинкам-інтернатам Дніпропетровської, Криворізької та Кіровоградської та інших областей. 
До участі у благодійному спектаклі запрошено представників урядових та підприємницьких кіл, дипломатичних представництв та ЗМІ.
Почесний гість заходу  –   заслужений артист України, режисер-постановник Олег Ніколаєв (Москва). 

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «"Ночь перед Рождеством" Балетная феерия.Гастроли.», которое состоится – в Театре им. Леси Украинки. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!