Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Август 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9101112
»13141516171819
»20212223242526
»2728293031  

«КАРМЕН»
Ж. Бізе (Паризька опера)

Киев

Кинотеатр "КИЕВ"«КАРМЕН»
Ж. Бізе (Паризька опера)«КАРМЕН»
Ж. Бізе (Паризька опера)

Кармен –  Анна Катерина Антоначі               
Дон Хосе –  Микола Шукоф

Ніцще, прослухавши Кармен в 20 раз, сказав: «Справжня музика має  середземноморський смак!». Філософ був вдячний Бізе, що через 10 років після «Тристана» він склав свою антитезу – навіть його протиотруту. «Далекий від п'янкої аури вагнерівського ідеалу,  Бізе привіз в Опера-Комік смертельну пристрасть безжального іспанського сонця. Музика «Кармен» є радісною, але це  не французька або німецька веселість.  Це – радість Африки.  Сліпа доля тисне на Кармен, її радість не триватиме довго, все обірветься. І тоді, нарешті, Любов; Любов в її першозданному вигляді! Любов як Fatum, цинізм, невинність, жорсткість!»

Диригент –  Філіп Джордан  (Philippe Jordan)
Режисер –  Ів Бонесне (Yves Beaunesne)
Оркестр та хор Паризької опери

Головні партії виконують:
Кармен Анна Катерина Антоначі (Anna Caterina Antonacci)
Дон Хосе Микола Шукоф (Nikolai Schukoff)

Запис 2013 року, 4 дії, тривалість 2 години 45 хвилин.
французькою мовою (без перекладу), глядачам буде запропоновано синопсіс
уривки: Меццо-сопрано Анна Катеріна Антоначчі виконує  "L'amour est un oiseau rebelle"    

 

Фестиваль “Уік-енд в Опері”

Зірки Паризької Опери,  Відня, Сан-Франциско та інших світових театральних майданчиків відтепер  щомісяця в культурному центрі кінотеатрі “Київ”  у проекті OPERA HD.

Завдяки мистецькому проекту OPERA HD кияни отримають можливість дивитися світові оперні прем'єри в умовах максимально наближених до реальності театру – на великому екрані з бездоганим зображенням та звуком! Проект OPERA HD підкорив глядачів всіх континентів і триває у понад 2800 кінотеатральних майданчиків світу!

У Києві фестиваль став можливим завдяки підтримці Французького культурного центру та Австрійського культурного форуму.

"Проект "Уїк-енд в опері" -- це можливість познайомити шанувальників справжнього мистецтва з якісним європейським музичним театром, причому це знайомство "крупним планом". Сучасний європейський оперний театр - це не тільки потужна індустрія і технології, але й цікаві парадоксальні концепції, спірні, але завжди цікаві переосмислення класичних оперних сюжетів."
 
http://dt.ua/CULTURE/v-kiyevi-startuye-uyik-end-v-operi-154445_.html

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««КАРМЕН» Ж. Бізе (Паризька опера)», которое состоится – в Кинотеатр "КИЕВ". Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!