Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Февраль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     1 2 3 4
  5 6 7 8 91011
»12131415161718
»19202122232425
»262728    
ІЛЮЗІЇ КОХАННЯ

ІЛЮЗІЇ КОХАННЯ
ІЛЮЗІЇ КОХАННЯ
«Ілюзії» - це розмова про любов. Головна енергія життя - любов, вона притаманна людині як ритм серця. У любові немає ніяких правил і формулювань.
Що нам здається, а що є насправді ... Де це «Насправді» ... Любов ... Справжня любов. Вірність .... Справжня вірність .... Правда ... Довіра ... Зрозуміти іншого ... Моє місце під сонцем ...
Химерна суміш детектива, любовної драми і комедії ...
Вистава занурює в пучину оголених почуттів і емоцій, щохвилини змітаючи і перекидаючи звичні уявлення про світ взагалі і вашого власного життя зокрема.
Історію про речі знайомы кожному - любов і смерть, дружба і сім'я, почуття і борг, віра і Бог, відносини між чоловіком і жінкою, стереотипи, обман і самообман, справжні і помилкові цінності.
Четверо акторів розкажуть поетичну, світлу і в той же час пронизливу історію двох подружніх пар. Проста розмова про любов, дружбу, довіру, за допомогою якоъ відкривається сутнісна правда про світ. Світі, в якому ні на що не можна спертися, і який при щонайменшому дотику розсипається на дрібні різнокольорові осколки. Все, що здавалося очевидним і непорушним, виявляється ефемерним і ілюзорним.
П'єса написана для європейського театру і з успіхом йде на європейських сценах. Вона вимагає від глядача певної сміливості зануритися вглиб низки подій, щоб позбутися від ілюзорності припущень і вибрати справжню реальність. Буде страхітлива романтика і солодкі жахи відносин між героями. Вітрини ідеальної сім'ї і скелети в шафі. Всім, що відбувається на помостки рухає любов. Але нитки звичних уявлень про вірність, правді, довірі інтригуюче заплутуються в клубок ...
Ролі виконують: Олеся Жураковська, Віталіна Біблів, Дмитро Рибалевський, Олексій Нагрудний
Режисер - Стас Жирков
Продюсер - Тетяна Єдемська
ІЛЮЗІЇ КОХАННЯ

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «ІЛЮЗІЇ КОХАННЯ», которое состоится – в Доме Офицеров. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!