Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

«Играем в дурака»
Е.Паперный,В.Астахов ...
«Играем в дурака»
Е.Паперный,В.Астахов ...Спектакль
«Граємо в дурня»
(за п’єсою Ф.Вебера «Вечеря з дурнем»)


У головних ролях:

Є.Паперний
Д.Лалєнков
О.Ігнатуша / В.Задніпровський
В.Астахов
Ю.Яковлев
К.Сінельник
А.Безуханич

Франсіс Вебер добре знайомий глядачам. Цей відомий майстер неперевершених комедій написав сценарії і зняв такі фільми, як: «Іграшка», «Високий блондин у чорному черевику», «Чудовий», «Невдахи», «Втікачі» і ще багато-багато інших. Вебер асоціюється з П'єром Рішаром, який і втілював у кіно цього світового улюбленця публіки.

Уявіть собі:  раз на тиждень компанія впливових панів влаштовує вечерю, на яку кожен учасник повинен привести з собою одного дурня. Запрошний , звичайно, не здогадується , чому йому надана така «честь». Той, чий дурень  виявиться найбільш переконливим, виграє. Коли до П'єра дійшла черга привести гостя, він дуже зрадів, адже напередодні якраз познайомився з фантастичним дурнем Франсуа Піньйоном . Піньйон - чарівний, простодушний, зворушливий, смішний і просто чудовий…  П'єр і уявити собі не міг, що за кілька годин цей Піньйон повністю зруйнує його життя ...
 «Граємо в дурня» - це легендарна  пронизлива комедія, в якій глядач буде зачарований поворотами подій і калейдоскопом непередбачуваних ситуацій. Багато кумедних сцен, дотепних діалогів, тонких натяків  - і все це у геніальному виконанні неперевершених акторів: Євгенія Паперного, Дмитра Лалєнкова, Влада Задніпровського/Олександра Ігнатуши,  та Валерія Астахова.

Сказати, що це просто смішно - не сказати нічого!

Геніально, неповторно, яскраво, талановито, незабутньо - усе це про спектакль «Граємо в дурня».

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на ««Играем в дурака» Е.Паперный,В.Астахов ...», которое состоится – в Национальной Музыкальной Академии Украины. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!