Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!
UA EN RU
«   Июль 2018   »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
        1
  2 3 4 5 6 7 8
  9101112131415
»16171819202122
»23242526272829
 3031     

“NEW YORK RISING STARS TRIO”

Киев

  Caribbean Club“NEW YORK RISING STARS TRIO”Міжнародний Джазовий Абонемент представляє новий Всеукраїнський тур - “NEW YORK RISING STARS TRIO” (США) - Tribute to Chet Baker
Benny Benack III - вокал, труба,  Ark Ovrutski – контрабас, Jason Brown – барабани

27 листопада – Київ, 28 листопада – Миколаїв, 29 листопада – Одеса, 30 листопада - Кременчук

Концерт у Києві відбудеться 27 листопада о 19:30 в Сaribbean Сlub (Кариббіан клаб - вул. Симона Петлюри, 4).

Молодий трубач і співак Бенні Бенак III(Benny Benack III) швидко набирає репутацію неймовірно багатостороннього феєричного імпровізатора з відмінною технікою та музикальністю. Його часто порівнюють з майстром вокалу і труби Четом Бейкером (Chet Baker). Та дійсно, критики говорять, що манера виконання молодої звірки дивовижно нагадує манеру великого майстра.

Музикант вперше відвідає Україну та Київ для участі у Всеукраїнському турі, організовану Міжнародним Джазовим Абонементом. Концерти “NEW YORK RISING STARS TRIO” відбудуться в Києві, Миколаєві, Одесі, Кременчуці й будуть посвячені великому майстру Чету Бейкеру.
Бенні Бенак виграв кожний відомий джазовий конкурс у США - Carmine Caruso International Jazz Trumpet Soloist Competition (2011), International Trumpet Guild Jazz Competition (2011), National Trumpet Competition – Jazz Division (2012). 

Він участник Gibson-Baldwin GRAMMY Jazz Ensemble (2008 и 2009), виступав з Herbie Hancock, McCoy Tyner, Joe Lovano, Terence Blanchard та ін.

Знаходячись у Нью-Йорку музикант виступає в таких клубах як: The Blue Note, Birdland, The Bar Next Door, The Iridium, The Jazz Gallery, The 55 Bar, Small’s, The Garage,  Dizzy’s Club Coca-Cola. У цьому році Бенак закінчує магістерську програму в  Manhattan School of Music.
В репертуарі у вокаліста та трубача перш за все є такі композиції як: «My Funny Valentine», «I fall in love too easy», «But Not for me», «For all we know».

Програму, яку Бенні та його колеги підготували можно назвати ремінісценцією Чета Бейкера, але вже в музичній інтерпритації молодих сучасних зірок нью-йоркської сцени.
Партнерами по сцені будуть вже добре відомі в Україні музиканти.

Арк Овруцький (Ark Ovrutski) – контрабасист, композитор, бенд-лідер, лауреат джазових фестивалів, автор багатьох міжнародних джазових проектів, в тому числі й Міжнародного Джазового Абонементу. За останні 10 років він співпрацював з великою  кількістю відомих у всьому світі музикантів: Кертисом Фуллером, Кармен Ланді, Марком Соскіним, Стівом Уільямсом, Ларрі Уіллісом, Джевоном Джексоном, Стівом Слейглом, Джей Ді Уолтером, Дудукой да Фонсекой, Патієнс Хіггінс, Міхілем Борстлапом, Синтією Скотт, Джимом Ротонді, Дональдом Едвардсом, Джеймсом Сполдінгом та ін. У США закінчив аспірантуру Ратгерського університету і докторантуру Університету Іллінойс з  класу контрабаса.
В квітні 2010 року Овруцький записав у Нью-Йорку авторський альбом «Sounds of Brazil» з Дудукой да Фонсекой, Крейгом Хенді, Еліо Альвесом та Жорже Континенчіно. Цей альбом було високо оцінено критиками у США та в квітні 2011 Арка було запрошено  з цією програмою у відомий «DIZZI COCA COLA» – джазовий клуб ЛІНКОЛЬН ЦЕНТРУ в Нью-Йорку. У серпні 2013 він записав новий альбом «44.33» спільно з Уліссом Оуенсом (Ulysses Owens), Майклом Дізом (Michael Dease), Майклом Томасом (Michaek Thomas) та Девідом Беркманом (David Berkman). З цим проектом Овруцький виступає в клубах НьюЙорку на на міжнародних майданчиках.  

Барабанщик Джейсон Браун (Jason Brown) молода зірка свого покоління вже декілька разів брав участь у концертах МДА та приїздив до Києва в якості сайдмена. Це  буде його третій виступ перед українською публікою.

Багато хто з постійно гастролюючих джазменів обирають Джейсона за його відмінну  уяву, видатні музичність й профессіоналізм. Він виступав з Pat Martino, Cedar Walton, Steve Grossman, Carmen Lundy, David Hazeltine та Kurt Rosenwinkle / Peter Bernstein.

Музикант народився у Нью-Йорку, вчився в Університеті Оберлін, де встановив глибокі творчі стосунки зі своїм педагогом Біллі Хартом, котрий до сих пір захоплено відгукується про свого обдарованого учня: «Джейсон не тілько кращий студент, котрий  був у мене, він кращий студент з увсіх, кого я бачив. Він перший кандидат нести традиції й бути лідером подальшої еволюції мистецтва джазових барабанів».

Уважаемый клиент, Вы можете заказать и купить билеты на «“NEW YORK RISING STARS TRIO”», которое состоится – в Caribbean Club. Вы можете купить Е-билет, оплатив его картой VISA / Mastercard или воспользоваться крупнейшей сетью касс в Киеве или услугой курьера. Загружайте и заказывайте билеты через Мобильное приложение – Все билеты без сервисного сбора!