(044) 287-87-87
RU
event-poster event-poster

Jamala

Сверхпопулярное событие
21 октября 2021, чт. 19:00
от 300 грн.

О событии

Звернення організатора

Ми відповідально ставимося до вашої безпеки!
Згідно із чинними нормами Постанови КМУ № 1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами) та враховуючи встановлення «жовтого» рівня епідемічних обмежень, захід Концерт JAMALA 21 жовтня відбудеться. Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність одного з наступних документів:
  • Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу.
  • Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією, або двома дозами вакцини.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19.
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР.
Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Завдяки лабораторії «Сінево» ми пропонуємо вам знижку 50% (300 грн замість 600 грн) на експрес-тест COVID-19 антиген (результат за 15 хв).
Підготовка до антиген-тесту аналогічна ПЛР-тестуванню (мазок з носоглотки). Будь ласка, ознайомтесь заздалегідь з підготовкою до тестування на сайті «Сінево».

Як отримати знижку:

● тестування можливе лише за умови попереднього оформлення замовлення та оплати на сайті «Сінево». Для оформлення перейдіть за посиланням: https://go.synevo.ua/Jamala
● на вказаний у замовленні номер телефону надійде SMS з підтвердженням онлайн-замовлення. Покажіть SMS персоналу «Сінево» під час здачі тесту.

Де можна здати тест?

1. У будь-якому відділенні «Сінево» із переліку: www.synevo.ua/ua/covid-centers (крім відділень позначених «*»).
2. Якщо з певних причин ви не зможете зробити тест заздалегідь (що ми дуже радимо для вашого комфорту), мобільна бригада «Сінево» за вашим SMS з підтвердженням онлайн-замовлення зможе зробити тестування перед подією безпосередньо на локації. Сплатити за тест ви зможете виключно в онлайні або банківською карткою.
Результат ви отримаєте протягом 15 хвилин на вказаний e-mail та Viber.

Обов'язково необхідно взяти із собою оригінал документу, що підтверджує вашу особу (паспорт, водійські права або документи у застосунку «Дія»).

Jamala в Киеве! 21 октября в Октябрьском дворце в Киеве - популярная украинская певица Jamala с большим сольным концертом.


Почему стоит пойти на концерт Jamala в Киеве?

  1. Презентация сразу двух новых альбомов - в одном концерте.
  2. Известны и новые композиции в прекрасном исполнении.
  3. Незабываемое событие, полное красоты и чувственности.

Jamala с большим концертом-презентацией в Киеве

21 октября в Октябрьском дворце состоится большой концерт талантливой и безгранично волшебной Джамалы. Прекрасный музыкальный вечер подарит зрителям незабываемые впечатления и истинное эстетическое наслаждение. Ведь на яркое событие давно ждут как фанаты артистки, так и сама Jamala.
Вы можете выбрать места в зале и оформить билеты прямо сейчас.


Джамала с двумя новыми альбомами «5:45» и «Мы» на сцене Дворца Октябрьский

Программу концерта составляют песни двух альбомов певицы - «Мы» и «5:45». Также Джамала покорит выполнением синглов «Благодарная», «Верю в тебя». Обе работы раскрывают богатый духовный мир прекрасной женщины, которая успешно выполняет несколько миссий: мамы, жены и талантливого исполнителя.
На концерте прозвучат и лучшие работы прошлых лет.
Джамала сегодня является успешной певицей, кумиром тысячи украинцов, одной из лучших сонграйтерок современности. В победительницы «Евровидения» большие планы и мощный творческий потенциал. Jamala также успешно сотрудничает с другими артистами. В числе последних ярких коллабораций - дуэты с Pianoбой и Alyona Alyona.


Где купить билеты на концерт Jamala в Киеве?

Оформить билеты на концерт Jamala в Октябрьском дворце онлайн вы можете на сайте Parter.ua.